INTENCJE MSZY ŚW. od 15.05.2023r. do 21.05.2023r.

Poniedziałek, 15 maja 2023r.
 800I Za zm. Józefę Nogalską, of. sąsiedzi.
II Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Anny i Józefa Krogulec, siostry Luizy, zm. dziadków Zofii i Stanisława Habów.
Wtorek, 16 maja 2023r. – Rocznica Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Gliwicach.
 800I Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
III Za zm. syna Zbisława Buczkowskiego, zm. rodziców Jana i Marię Milian, zm. teściów, zm. wnuczkę Kasię, zm. Janinę Cioroch, zm. dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I  Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdr., op. i bł. B. dla Ilony Klimaszewskiej  z ok. 56-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II  Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z dziękczynieniem za 87 lat życia, z prośbą o opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Krystyny Nowickiej oraz o opiekę i zdrowie dla całej rodziny.
 Środa, 17 maja 2023r, św. Andrzeja Boboli.
 800I Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o zdrowie, bł. Boże i potrzebne łaski
z ok. ur. dla syna Jacka i córki Ewy oraz o opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.
II  Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Klaudiusza Stolingwa w rocz. ur., zm. rodziców, zm. chrzestnej Urszuli Olszok i zm. kapłanów z naszej parafii.
1800I  Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdr., op. i bł. B. dla Eweliny z ok. 50-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
Czwartek, 18 maja 2023r.
 800I Dziękczynna z ok. 83-rocz. ur. Bogusławy Malinowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
1800I Za zm. mamę Irenę Janus w 1-rocz. śm.
II ……………………………………………………………………………………………………………….
Piątek, 19 maja 2023r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
II O dar nieba dla zm. Maksymiliana Miklis i zm. z ulicy, of. mieszkańcy z ul. Tatrzańskiej i Bończyka.
1630Msza św. szkolna: Za zm. Ryszarda Zdunkiewicza w rocz. śm.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
3. Za zm. Piotra Czaja w rocz. śm., zm dziadków Ogerman, Spałek.
4. Za zm. Józefa Faber w 32 rocz. śm., zm. z rodzin Faber, Pella.
5. Za zm. Martę i Jana Kurda, zm. Hermana i Pawła Kurda, zm. Helenę, Rozalię i Gertrudę Berger, zm. Leo i Elfryda Miczka.
6. Za zm. Krystynę Falkowską w 30 dzień po śm. i w rocz. ur.
7. Za zm. męża Antoniego, syna Ryszarda, wszystkich zm. z rodziny Kalinowskich, zm. kapłanów z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
8. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Krzysztofa Gęgotek w 5 rocz. śm., zm. z rodziny i zm. kapłanów z naszej parafii.
9. Za zm. Zofię Dachowską w dniu imienin.
 Sobota, 20 maja 2023r.
 800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
1800I  O spokój duszy dla zm. rodziców Eufemii i Antoniego Garcarczyk, zm. braci Michała i Andrzeja.
II O dar życia dla zm męża Jana Ziółkowskiego w 15 rocz. śm., oraz dla siostry Zofii Kirkuć w 5 rocz. śm.
Niedziela, 21 maja 2023r. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 730Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
 900I Za zm. Natalię  Skorek w 100 rocz. ur., zm. męża, pokrewieństwo z obu stron.
II O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Józefy i Antoniego Wągiel, zm. teściów Teresy i Józefa Marzec.
1030Do Trójcy Przenajświętszej i Bożego Miłosierdzia przez wstawiennictwo Patronów Polski z prośbą o duchową odnowę w naszej ojczyźnie, o przymnożenie wiary oraz dokonywanie wyborów zgodnie z wolą Bożą dla Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego w Tarn. Górach, ich rodzin i sympatyków.
1200Do Miłosierdzia Bożego o radość życia w królestwie niebieskim dla zm. Bronisława Myrcik z ok. 90-rocz. ur., zm. jego rodziców, teściów, zm. z rodzin Myrcik, Plonek oraz zm. Jana Gomułę, Marię i Bolesława Szulc.
1600Za zm. rodziców Aldonę i Józefa Engel, zm. dziadków.
1700Nabożeństwo Majowe.
1800Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdr., op. i bł. B. dla Piotra Adamczuka z ok. 50-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.