OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 07.05.2023

V Niedziela Wielkanocna
07.05.2023r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na inwestycje w naszym kościele.

1. Dziś o g. 19.00 w naszym kościele odbędzie się pierwszy koncert organowy w ramach XIII edycji Koncertów Organowych w Konwikcie. Serdecznie zapraszamy.
  2. Nabożeństwa majowe w tygodniu o g. 17.30, a w niedzielę o g. 17.00.
  3. W poniedziałek o 19.00 w salkach parafialnych pierwsze spotkanie kolejnego cyklu nauk przedmałżeńskich.
  4. W środę, w kaplicy pod farą, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  5. W tym tygodniu w kościele spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. W czwartek o g. 16.00 – klasa IIIa i IIIb, a o 16.30 – klasa IIIc i dzieci spoza Szkoły Podstawowej nr 9. W piątek 18.45 – klasa IIIa i IIIb, a o 19.15 – klasa IIIc i dzieci spoza Szkoły Podstawowej nr 9.
  6. Dzieci zapraszamy na Mszę Szkolną w piątek o 16.30, a młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na spotkanie w salkach o g. 19.00.
  7. W sobotę, 13 maja, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy. W ramach nabożeństwa majowego zapraszamy na różaniec fatimski.
  8. W przyszłą niedzielę w naszej parafii w czasie Mszy Św. o g. 10.30 i 12.00 dzieci klas III przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Otoczmy je naszymi modlitwami.
  9. Dnia 24 maja organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy – Gidli. Szczegóły w gazetce parafialnej.
  10. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na  seminarium i diecezję.