INTENCJE MSZY ŚW. od 08.05.2023r. do 14.05.2023r.

Poniedziałek, 08 maja 2023r, św. Stanisława, Biskupa i Męczennika.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
III O bł. Boże dla Róży, Adama, Tomasza i Oli oraz ich rodzin.
1800I Za zm. męża Rafała Wilczek w 1-rocz. śm., zm. rodziców z obu stron.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. syna Jacka Kowalskiego i za dusze w czyśćcu cierpiące.
Wtorek, 09 maja 2023r.
 800I Do Op. B. M. Bożej Nieustającej Pomocy z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla mamy Doroty z ok. ur. oraz za zm. rodziców Kazimierza i Władysławę, zm. ojca Pawła, zm. siostrę Krystynę i zięcia Jurgena.
II Za zm. rodziców Irenę i Jerzego Kowolik, zm. z rodzin Kowolik i Konopka.
1800I Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
 Środa, 10 maja 2023r.
 800I Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
II O dar życia wiecznego za zm. rodziców Pawła i Agnieszkę Paliga, brata Henryka, zm. dziadków Paliga i Kochanek.
1800I Za zm. Marię Podolską w rocz. śm., zm. z rodziny Elżbietę, Tadeusza i Janusza.
Czwartek, 11 maja 2023r.
 800I Do MB Różańcowej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
1800I Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
II Za zm. Annelisę Pawlińską w 1-rocz. śm.
III Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. brata Zygmunta Sitko, zm. rodziców Gertrudy i Zbigniewa, zm. Roberta Volkmer, of. siostra Urszula z rodziną.
Piątek, 12 maja 2023r.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
1630Msza św. szkolna: Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za  przeżyte lata, otrzymane łaski z prośbą o zdr. op. i bł. B. dla  Gizeli z ok. ur. i o bł. Boże dla całej rodziny i dla siostry Teresy z ok. 90-rocz. ur.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
3. Za zm. Mariana Gurbała, zm. jego rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.
4. Za zm. Jana Matysik, zm. rodziców Jana i Marię Sobol, brata Jana i dusze w czyśćcu cierpiące.
5. Za zm. rodziców Jerzego i Agnieszkę Wnuk, zm. chrzestną, zm. Elżbietę Kubik, zm. z rodzin Świerc, Kolasińska, Wnuk.
6. Za zm. ojca Stanisława Flak, zm. mamę i brata.
7. Za zm. Alfredę i Stefana Sztykiel, zm. z rodzin Skorek, Naglik i zm. Martę Uchańską.
8. Za zm. Łucję Golus, of. sąsiedzi z ul. Powst. Śl. 19.
9. Za zm. męża Tadeusza Wacławik, brata Jana Krzeptowskiego, zm. swatów Henryka Bielik i Zenona Rękawek.
10. Za zm. Monikę Kornobis w 30-dzień po śm.
11. Za zm. Danutę Pławiak w 3-rocz. śm., zm. rodziców i rodzeństwo.
12. Za zm. męża Rajmunda Cierpioł, zm. teściów Martę i Jana Cierpioł, zm. rodziców Marię i Karola Dworaczek.
13. Za zm. męża Bronisława Kubackiego, zm. rodziców Zofię i Antoniego Kubackich, Helenę i Władysława Michnik, zm. Janinę i Stefana Kubackich.
14. Za zm. Feliksa Sztandera w 2-rocz. śm.
15. Za zm. Jana Kowalskiego, of. rodzina Wojciechów.
16. Za zm. rodziców Franciszka i Marię Lukosz, zm. z rodzin Lukosz i Szweda. 17. Za zm. Marię Gollor.
 Sobota, 13 maja 2023r.
 800I Do MB Fatimskiej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II  Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka. III Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
1800Msza dziękczynna z ok 25 rocz. ur. Tomasza Myrcika z prośbą o umocnienie łaski wiary, nadziei miłości i prowadzenie Ducha Świętego.
VI Niedziela Wielkanocna, 14 maja 2023r.
 730I Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
II  Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
 900O dar życia wiecznego dla zm. Ireny Gizy w 2-rocz. śm. i zm. z rodziny.
1030PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA
1200PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA
 1600Za zm. Stefana Karolczak w 2 rocz . śm. zm z rodzin Karolczak, Grabowskich.
1700Nabożeństwo Majowe.
1800Do Miłosierdzia Bożego o radość wieczną w 11-rocz. śm. dla zm. męża Rudolfa, zm. rodziców, teściów, wnuka Patryka, zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.