OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16.04.2023

II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego
16.04.2023r.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na seminarium i diecezję.

1. Dziś zbiórka do puszek na potrzeby Caritas diecezji i parafii.
  2. O g. 17.00 Nieszpory Wielkanocne.
  3. Dziś od g. 19.30 do g. 21.00 w naszym kościele Wieczór Uwielbienia prowadzony przez Diakonię Modlitwy Ruchu Światło – Życie. Serdecznie zapraszamy.
  4. W środę o g. 19.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  5. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek o g. 16.30. Po Mszy w salkach spotkanie dzieci, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej, a nie uczęszczają do Szkoły Podstawowej nr 9.
  6. Również w piątek o 20.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Domowego Kościoła.
  7. W przyszłą niedzielę o g. 19.00 w kościele spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.
  8. W dniach 3 – 9 lipca b.r. odbędzie się Festiwal Życia w Kokotku. Jest to największy chrześcijański plenerowy festiwal dla młodych w wieku od 16 do 35 roku życia. Z naszej parafii organizowany będzie wyjazd na to wydarzenie.  Zapisy do 18 kwietnia u ks. Dawida.
  9. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na Dom Księży Emerytów.

Zapowiedzi przedślubne:

1. Gorol Monika, Parafia Matki Bożej Królowej Pokoju w Tarnowskich Górach;