INTENCJE MSZY ŚW. od 17.04.2023r. do 23.04.2023r.

Poniedziałek, 17 kwietnia 2023r.
 800I Za zm. Helenę Pawlusińską, of. mieszkańcy z ul. Krasickiego.
II Za zm. Henryka Giza, of. sąsiedzi.
1800I Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
II O dar życia wiecznego dla zm. rodziców z rodzin Szwed i Lisek.
Wtorek, 18 kwietnia 2023r.
 800I Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
II Do Miłosierdzia Bożego za zm. Katarzynę Grzegorczyk prosząc o łaskę zbawienia.
1800I Do Op. Bożej z prośbą o zdrowie, Dary Ducha Św. dla męża i dzieci oraz o potrzebne łaski dla nich.
II  Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Barbary i Macieja Sewerynów z ok. 1-rocz. ślubu oraz o bł B. dla całej rodziny.
 Środa, 19 kwietnia 2023r.
 800I Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
II  Do Miłosierdzia Bożego za zm. Katarzynę Grzegorczyk.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. taty Jerzego w rocz. śm., zm. dziadków Antoniny i Stefana.
II  O łaskę nawrócenia dla Oli.
Czwartek, 20 kwietnia 2023r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar nieba dla zm. ojca Ignacego Kurek w rocz. śm., zm. matki Jadwigi, zm. z rodzin Siciński, Kurek, Gwóźdź, Sobański, Pawłowski i Zyzik.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Krystyny Woszek w rocz. śm.
1800I Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
II W intencji Szymona Machury z prośbą o Dary Ducha Św., bł. Boże, zdrowie i opiekę.
Piątek, 21 kwietnia 2023r.
 800I Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
II Za zm. Anielę, Irmę Joniec w 30-dzień po śm.
1630Msza św. szkolna: Za zm. Helenę i Antoniego Klimas, zm. Urszulę Mularczyk, zm. z rodziny Urbański.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
3. Za zm. Erwina Spallek w rocz. śm., zm. jego zięciów Andrzeja, Piotra i Jerzego.
4. Za zm. Za zm. Gabrielę Stepa w 1-rocz. śm.
5. Za zm. Mariana Niedzielę, zm. Ryszarda Ludwig, Emanuela Wieczorek, zm. z rodziny Niedziela, Ludwig, Wieczorek i Serafiński.
6. Za zm. koleżankę Jagodę Sojkę w 30-dzień po śm., of. koleżanki z Technikum Chemicznego.
7. Do Miłosierdzia Bożego za zm. męża i ojca Władysława, zm. rodziców, rodzeństwo, zm. żonę Marię i dusze w czyśćcu cierpiące.
8. Za zm. rodziców Magdalenę i Ryszarda, zm. dziadków z obu stron, zm. krewnych z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
9. Za zm. rodziców, brata, pokrew. z obu stron, zm. z rodzin Zając, Marszalec, Socha, Pisarczyk, zm. ks. Jana Rolę, zm. Mariana Oko i dusze w czyśćcu cierpiące.
10. Do Miłosierdzia Bożego za zm. ojca Józefa Trybel w 45-rocz. śm., zm. matkę Annę, zm. z obu stron, zm. krewnych, znajomych i dusze w czyśćcu cierpiące.
11. Za zm. mamę Teresę Lubak w 30-dzień po śm.
12. Za zm. ojca Stanisława Lubak.
13. Za zm. Leokadię, Andrzeja, Zdzisława, Roberta, Irenę Jerzego Gil. Leonarda, Helenę Jerzego, Mirosławę Krogulec oraz Marka i Wojciecha.
14. Za zm. siostrę Elżbietę Piecyk w 30 dzień po śm., zm. rodziców Karola i Julię, zm. braci i siostry.
 Sobota, 22 kwietnia 2023r.
 800Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
1800I Za zm. męża Rudolfa, syna Krzysztofa, zm. teściów i dusze w czyśćcu cierpiące.
II  Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Dominika Trojana z ok. 28-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
III Niedziela Wielkanocna, 23 kwietnia 2023r.
 730Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
 900Za zm. rodziców Łucję i Pawła Krus w 1-rocz. śm., zm. z rodziny.
1030Do Bożej Op. za wstaw. Matki Bożej Królowe Nieba i Ziemi oraz Aniołów Stróżów z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, dary Ducha św. i zdrowie dla Krystyny i Aleksandry z ok. rocz. ur. oraz o bł. Boże dla ich rodz. i wspólnoty Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego w Tarn. Górach.
1200I Do Miłosierdzia Bożego za zm. Piotra Wiórka w 7-rocz. śm.
II Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o dalszą op. i zdrowie dla Anny i Marka Kucharskich, z ok 40 rocz. ślubu i o bł. Boże dla całej rodziny.
1600Chrzty i Roczki: 1. Szymon Klasek (roczek)
1700Nieszpory wielkanocne.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Heleny i Wincentego Kupka, zm. dziadków Franciszki i Jana Kupka, zm. Matyldy i Wincentego Pichura.