INTENCJE MSZY ŚW. od 03.04.2023r. do 09.04.2023r.

Wielki Poniedziałek, 03 kwietnia 2023r.
 800I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Krystyny Skowronek z ok. 75-rocz. ur. i bł Boże dla całej rodziny.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. mamy Gertrudy Wojtas
w 10-rocz. śm. zm. męża Stefana, ojca Romana, siostrę Irenę, brata Henryka i zm.
 z rodzin Wojtas, Skowronek i Fronczyk.
1800I O dar życia wiecznego dla zm. syna Jarosława Dąbrowskiego w 50 rocz. ur. i imienin.
II Za zm. rodziców Bertę i Józefa Rakoczy, siostry Annę i Marię, szwagrów Franciszka
i Piotra, zm. Tadeusza Lazar, teściów Elżbietę i Ryszarda Stafa, zm. Adolfa Noszka, zm. pradziadków i dziadków z obu stron.
Wielki Wtorek, 04 kwietnia 2023r.
 800I O dar życia wiecznego dla zm. Henryka Węgrzyk, zm. z rodziny.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Zygmunta z ok. 80-rocz. ur. i o bł. Boże dla całej rodziny.
1800I Za zm. Jerzego Żarnowskiego w 24- rocz. śm., zm. z pokrewieństwa.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Stanisława Kochel w 2 rocz. śm., zm. teściów Stanisławę i Antoniego Kochel, zm. córkę Bożenę , zięciów, Ryszarda, zm. Adama i zm. Zygmunta.
Wielka Środa, 05 kwietnia 2023r.
 800I Za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Do Miłosierdzia Bożego o radość wieczną dla zm. rodziców Marii i Ignacego Hojka, zm. z rodziny, zm. kapłanów z naszej parafii.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. z rodziny Paulewicz, Czesnoić, Kyć, Klinkosz i dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Za zm. Mariana Gurbała, zm. jego rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.
4. Za zm. Helenę Pawlusińską, of. mieszkańcy z ul. Krasickiego.
5. Za zm. Józefę Nogalską, of. sąsiedzi.
6. Za zm. Elżbietę Spałek w 30-dzień po śm., zm. rodziców Annę i Michała Berbeć, zm. z rodziny z obu stron. 7. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów i dusze w czyśćcu cierpiące.
8. Za zm. ojca Huberta Kotisz, zm. jego rodziców i rodzeństwo.
9. Do Miłosierdzia Bożego za zm. Annę Trybel w 115 rocz. ur., ojca Józefa, zm. z obu stron, zm. krewnych, znajomych i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wielki Czwartek, 06 kwietnia 2023r.
1800Msza Wieczerzy Pańskiej.
I W intencji księży, którzy posługiwali i posługują obecnie w naszej parafii oraz księży emerytów.
II O dar życia wiecznego dla zmarłych księży, którzy posługiwali w naszej parafii.
III O nowe powołania kapłańskie.
Wielki Piątek Męki Pańskiej, 07 kwietnia 2023r.
1800Liturgia na cześć Męki Pańskiej.
Wielka Sobota, 08 kwietnia 2023r.
2100Wigilia Paschalna w Wielką Noc.
W intencji parafian.
Niedziela Wielkanocna – Zmartwychwstanie Pańskie, 09 kwietnia 2023r.
 730Za wszystkich kapłanów o mądrość, świętość i odwagę.
 900O dar życia wiecznego dla zm. Andrzeja Grażyńskiego.
1030Za zm. Franciszka Koniczka, of. rodzina Gawronów z Tarnowa.
1200Do Op. Bożej  z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Michała  z ok. rocz. ur.
1600Za zm. męża Tadeusza Kotułę oraz zm. rodziców Barbarę i Antoniego Horzela.
1700Nieszpory Wielkanocne.
1800Do Miłosierdzia Bożego przez wstaw. MBKP z prośbą o uzdrowienie dla Eweliny.