OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 12.02.2023

VI Niedziela Zwykła
12.02.2023r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na seminarium i diecezję.

1. Nieszpory niedzielne o g. 17.00.
  2. Dziś o g. 19.00 w kościele spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.
  3. W poniedziałek po Mszy Św. wieczornej różaniec fatimski.
  4. W środę, w kaplIicy pod farą, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  5. Dzieci zapraszamy na Mszę Szkolną w piątek o g. 16.30, a o 19.00 w salkach parafialnych spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  6. Również w piątek o g. 20.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Domowego Kościoła.
  7. W przyszłą sobotę o g. 19.00 nabożeństwo o łaskę uzdrowienia przez wstawiennictwo św. Szarbela. Więcej informacji na plakacie.
  8. Od przyszłej niedzieli do Środy Popielcowej przeżywać będziemy nasze wielkopostne rekolekcje parafialne. Szczegółowy plan rekolekcji podany będzie w przyszłą niedzielę.
  9. Po każdej Mszy św. niedzielnej zapraszamy do naszej kawiarenki.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na ogrzewanie naszego kościoła.