INTENCJE MSZY ŚW. od 13.02.2023r. do 19.02.2023r.

Poniedziałek,  13 lutego 2023r.
 800I Za zm. mamę Bernadetę Nowak.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Do MB Fatimskiej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II Za zm. Katarzynę Kowalczyk, of. pracownicy Bell-Medu.
 Wtorek, 14 lutego  2023r. – śś. Cyryla Mnicha i Metodego Biskupa.
 800I  Za zm. mamę Bernadetę Nowak.
II Za zm. Grażynę Siedlecką, of. rodzina Wilczek.
1800I  Do Miłosierdzia Bożego o pokój wieczny dla zm. męża Karola, Gintra Ploteckiego w 2-rocz. śm., zm. rodziców, teściów, zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. Irenę Kozierewicz w rocz. ur., of. mąż i córka z rodziną.
 Środa, 15 lutego 2023r.
 800I Za zm. mamę Bernadetę Nowak.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Jana Matysik, zm. rodziców Marię i Jana Soból i zm. brata Jana.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Grażyny Siedleckiej, of. mieszkańcy z ul. św. Katarzyny.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Edwarda, syna Dariusza Dworaczek, zm. Zofię i Andrzeja Głuszek, of. rodzina.
 Czwartek, 16 lutego 2023r.
II Za zm. Hannę Stolingwa w rocz. ur., zm. Annę Makowiec w rocz. ur.,
 zm. z pokrewieństwa i zm. kapłanów z naszej parafii.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Józefa Adamczuk w 2-rocz. śm.
II Za zm. ojca i dziadka Leszka Wtorka w rocz. śm., zm. Agnieszkę Wtorek, zm. z rodziny Wtorek, Nosek, Liberka, Popadiak i Sokoła.
III W pewnej intencji.
Piątek, 17 lutego 2023r.
 800I Za zm. mamę Bernadetę Nowak.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o op.,bł. Boże, zdr., abstynencję i wiarę dla dzieci i wnuków w pewnej intencji.
1630Msza szkolna: O dar życia wiecznego dla zm. brata Janusza w rocz. śm.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. rodziców Annę i Marka Czarneckich, zm. dziadków Jana i Eugenię Zakrzewskich, dziadka Bogdana Czarneckiego i zm. tatę Eugeniusza Ziaję.
3. Za zm. teściów Stanisławę i Józefa Dalmata, córkę Barbarę, zm. z rodziny.
4. Za zm. Mariolę Chojnacką w 1 rocz. śm.
5. Za zm. Marię Winkler w 30 dzień po śm.
6. Za zm. Sabinę Iwańską, zm. z rodziny.
7. Za zm. Annę Lalewicz i Jana Lalewicz w 1 rocz. śm.
8.Za zm. ojca i dziadka Alfreda Miś o dar życia wiecznego w 26 rocz. śm.
9. O dar życia wiecznego dla zm. Joanny Gawlińskiej.
10. Za zm. Witolda Wydrzyckiego, zm. Janinę Kurek, Józefa Wydrzyckiego i zm. z rodziny.
11.Za zm. Rozalię i Józefa Machałów.
 Sobota, 18 lutego  2023r.
800I Za zm. mamę Bernadetę Nowak.
II O opiekę Matki Bożej, prosząc o zdrowie i dary Ducha Św. dla Dawida i Jakuba, ich rodziców oraz o potrzebne łaski dla nich.
1800I Za zm. Bronisława Kubackiego of. sąsiedzi z ul. Łowieckiej.
II W intencji Agnieszki Trojan z okazji 28 rocz. urodzin z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz dary Ducha Świętego.
 VII Niedziela Zwykła, 19 lutego  2023 r.
 730Za zm. rodziców Józefę i Jana Mrożek, zm. z rodzin Mrożek, Wrotny, Macharzyński, Fajer, zm. kapłanów z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
 900Za zm. mamę Bernadetę Nowak.
1030Do Trójcy Przenajświętszej i Bożego Miłosierdzia przez wstawiennictwo Patronów Polski z prośbą o duchową odnowę w naszej ojczyźnie, o przymnożenie wiary oraz dokonywanie wyborów zgodnie z wolą Bożą dla Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego w Tarn. Górach, ich rodzin i sympatyków.
1200I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Pelagii i Jana Bykowskich, dziadków, pradziadków i zm. z rodziny.
II Za zm. Marię Pietryga w rocz. śm. i ur., zm. męża Jerzego, zm. z rodzin Buczek, Pietryga, dusze w czyśćcu cierpiące oraz w intencji Justyny z ok ur. z prośbą o zdrowie, dary Ducha Św. i bł. Boże.
1600Za wstaw MBKrP o dar życia wiecznego dla zmarłych oraz w pewnej intencji Bogu wiadomej.
1700Nieszpory niedzielne.
1800I Za zm. brata Marka Kulika w 3 rocz. śm.
II Za zm. Mariana Wilk w 20 rocz. śm., zm. żonę Stefanię, zm. z rodzin Wilk, Mientkiewicz, Przążka, Nieradzik, Ochojski, Naporowski, Kubik, Musiedlak.