OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 29.01.2023r

IV Niedziela Zwykła
29.01.2023r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

1. Wczoraj Ojciec św. Franciszek przyjął rezygnację bp Jana Kopca z posługi biskupa gliwickiego, mianując nowym biskupem gliwickim ks. Sławomira Odera, dotychczasowego ojca duchownego kapłanów diecezji toruńskiej. Biskupa nominata, jak i Biskupa Jana powierzajmy dobremu Panu Bogu. Więcej informacji w gablotkach przed kościołem oraz na naszej stronie internetowej.
  2. Nieszpory niedzielne dzisiaj o godz. 17.00.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Na nabożeństwa zapraszamy o stałych porach.
  4. W czwartek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte z poświęceniem gromnic o godz. 7.30, 9.00, 16.00 i 18.00. Zbiórka do puszek tego dnia przeznaczona będzie na siostry klauzurowe.
  5. W piątek wspomnienie św. Błażeja, orędownika w chorobach gardła. Po Mszach błogosławieństwo indywidualne ku czci tego świętego. Tego dnia Msza szkolna o g. 16.30, a o g. 19.00 Msza młodzieżowa, na którą zapraszamy szczególnie kandydatów do bierzmowania.
  6. W sobotę odwiedzimy z Komunią Świętą chorych i starszych parafian. Chętnych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
  7. Jerycho różańcowe zaprasza do kaplicy pod farą na adorację Najświętszego Sakramentu: w czwartek – rozpoczęcie po mszy porannej, zakończenie Apelem Jasnogórskim o 21.00 oraz w sobotę – rozpoczęcie po Mszy porannej, zakończenie Koronką do Miłosierdzia Bożego o g. 15.00.
  8. Po każdej Mszy św. niedzielnej zapraszamy do naszej kawiarenki.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii.