INTENCJE MSZY ŚW. od 30.01.2023r. do 05.02.2023r.

Poniedziałek,  30 stycznia 2023r.
 800I Za zm. Apolonię Piwowarczyk.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ojca Eugeniusza Sowińskiego w 20-rocz. śm., zm. matki Erny Sowińskiej w 6-rocz. śm., ich zm. rodziców i rodzeństwo.
1800I Za zm. Małgorzatę Nieora.
II  Do Op. Bożej z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op. i bł. Boże dla Anny z ok. 29-rocz. urodzin i o bł. B. dla całej rodziny.
 Wtorek, 31 stycznia  2023r. – św. Jana Bosko, prezbitera.
 800I  Za zm. Apolonię Piwowarczyk.
II Za zm. ciocię Eugenię Szpyrka of. rodzina Wacławik.
1800I  Za zm. męża Czesława Nikodem w 5-rocz. śm., zm. jego rodziców.
II  Za zm. Irenę Kandzia, of rodzina Chmielowskich.
 Środa, 01 lutego 2023r.
 800I Za zm. mamę Bernadetę Nowak.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MB Nieustającej Pomocy  z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę dla Tomasza z ok ur. oraz o bł. Boże dla niego i całej rodziny.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. Rozalię i Józefa Machałów.
3.Za zm. z rodzin Paulewicz, Czesnoić, Kyć, Klinkosz i dusze w czyśćcu cierpiące.
4.Za zm. Annę Trybel w 31-rocz. śm., jej męża Józefa, zm. z obu stron, zm. z rodziny, sąsiadów, znajomych i dusze w czyśćcu cierpiące.
5.Za zm. Marię Dramską w 1 rocz. śm.
6.Za zm. Krystynę Warzecha jej męża Antoniego, zm. z rodzin obu stron i dusze
w czyśćcu cierpiące.
7. Za zm. Jana Matysik, rodziców Jana i Marię Soból, braci Jana, Jerzego, Henryka, teściów Hildegardę i Józefa Matysik.
8.Za zm. Mariannę Słodczyk.
9. Za zm. ojca Zdzisława Falińskiego w rocz. śm.
10. Za zm. Marie Winkler of. sąsiedzi.
 Czwartek, 02 lutego 2023r. – Święto Ofiarowania Pańskiego.
 730W int. Krzysztofa Malik z ok. rocznicy Chrztu Św.
900Za zm. mamę Bernadetę Nowak.
1600Za zm. Cecylię Polok w 1-rocz. śm., zm. Jerzego Banaś i zm. z rodziny.
1800W int. powołań kapłańskich i zakonnych oraz w int. kapłanów.
Piątek, 03 lutego 2023r.  św. Błażeja, biskupa i męczennika.
 800I  W int. czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
II Za zm. mamę Bernadetę Nowak.
1630Msza szkolna: Za zm. ojca Edwarda Sadowskiego w 40-rocz. śm., zm. jego żonę Michalinę i zm. pokrewieństwo z rodziny.
1800W int. Parafian i ofiarodawców.
1900Msza młodzieżowa.
 Sobota, 04 lutego  2023r.
800I  W int. czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
II  Za zm. mamę Bernadetę Nowak.
1800I  Do Miłosierdzia Bożego o wieczną radość nieba dla zm. męża Zygmunta Małota w 6-rocz. śm., zm. kapłanów z naszej parafii.
II Za zm. Wojciecha Jeziorskiego w 1-rocz. śm.
 V Niedziela Zwykła, 05 lutego  2023 r.
 730Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op. i bł. Boże dla Grażyny Drożdż z ok 70-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
 900Za zm. mamę Bernadetę Nowak.
1030Za zm. rodziców Marię i Konrada Owczarek, zm. brata Andrzeja w rocz. ich urodzin.
1200I Do Op. Bożej z podz. za otrzymane łaski za 90-lat życia Anieli Marzec z prośbą o opiekę Bożą na dalsze lata życia i o bł. B. dla całej rodziny.
II  Przez wstaw. św. Joanny z podz. za dar życia i z prośbą o wszelkie potrzebne łaski dla Asi z ok. 6-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny i przyjaciół.
1600Za zm. Barbarę Nowicką w 9-rocz. śm., zm. rodziców i zm. jej siostrę Elżbietę.
1700Nieszpory niedzielne.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Makowieckiej w rocz. śm. i zm. Juliusza Makowieckiego.