OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 01.01.2023R.

Niedziela – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

01.01.2023r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na inwestycje w naszym kościele.

1. Zapraszamy na nieszpory kolędowe na g. 17.00.
  2. W środę o g. 19.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  3. W piątek uroczystość Objawienia Pańskiego. Na Msze Św. zapraszamy jak w każdą niedzielę. Kolekta będzie przeznaczona na misje. Tego dnia z tyłu kościoła rozprowadzana będzie woda święcona.
  4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Na nabożeństwa zapraszamy o stałych porach.
  5. W sobotę odwiedzimy z Komunią Świętą chorych i starszych parafian. Chętnych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
  6. W przyszłą niedzielę w ramach nieszporów o g. 17.00 koncert chóru Kolejarz.
  7. Trwają kolędowe odwiedziny duszpasterskie. Plan kolędy znajduje się w gablotce przed kościołem oraz na naszej stronie internetowej. W tym czasie nie ma stałego dyżuru w konfesjonale.
  8. Dziś kawiarenka będzie nieczynna.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na seminarium i diecezję.