INTENCJE MSZY ŚW. od 12.12.2022r. do 18.12.2022r.

Poniedziałek, 12 grudnia 2022r.
700Roraty – Za zm. męża, ojca i dziadka Tadeusza, zm. szwagra Władysława Skamaj, zm. księży z naszej parafii.
800Za zm. rodziców Irenę i Jerzego Kowolik, zm. z rodziny Kowolik i Konopka.
1800I Do Miłosierdzia Bożego  o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Marii i Mariana Telega, zm. z rodzin Telega i Tadaszak oraz dusze w czyśćcu cierpiące. II Do Miłosierdzia Bożego  o dar życia wiecznego dla zm. rodziców, rodzeństwa, krewnych z rodzin Lech, Karpiel.
Wtorek, 13 grudnia 2022r. – św. Łucji, dziewicy i męczennicy.
700Roraty – Za dusze w czyśćcu cierpiące.
800O dar życia wiecznego dla zm. rodziców  Anny i Hermana w rocz. ich śm., zm. męża Henryka, zm. bliskich z rodziny, przyjaciół i dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Do MB Fatimskiej w int czcicieli i ofiarodawców. II Do Miłosierdzia Bożego  o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Klary i Stanisława Kobier, zm. Adama Dąbek, wszystkich zm. z rodziny Hadamik, Dąbek, Kobier, Angres, Skowronek, Dreszer i dusze w czyśćcu cierpiące.
Środa, 14 grudnia 2022r. – św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.
700Roraty – O Boże bł. i Dary Ducha Św. dla Wiktora, Aleksandra i Karoliny oraz potrzebne łaski w rodzinie.
800Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Za zm. Henryka Lenart w 25 rocz. śm., zm. z rodzin Lenart, Czapla. II Za zm. Józefa Weicht i zm. z ul. św. Katarzyny, of. mieszkańcy ul. św. Katarzyny. III Za zm. Leona Kowalczyka w 1 rocz. śm. i Leokadię Kowalczyk.
Czwartek, 15 grudnia 2022r.
 700Roraty – Za zm. rodziców Jadwigę i Józefa, bratową Alinę, zm. teściów Bolesławę i Stanisława oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
 800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Leokadii Joszko w 30-dzień po śm.
1800I Za zm. Bożenę Kieras w rocz. ur., zm. z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące. II Za zm. Artura Stegińskiego, zm. rodziców Emilię i Antoniego Kopyciok, brata Eugeniusza, zm. teściów Marię i Teodora Stegińskich.
Piątek, 16 grudnia 2022r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego z prośbą o uzdrowienie dla Anny Kowalskiej oraz za wszystkich zmarłych. II Za zm. rodziców Agnieszkę i Alojzego Mendrala, zm. teściów Annę i Pawła Matyl zm. ich synów Jerzego i Rudolfa, zm. szwagrów Tadeusza Hanowskiego, zm. Annę Mocek, zm. Hildegardę Zientkowską, zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
1630Roraty – Do Miłosierdzia Bożego  o dar życia wiecznego dla zm. męża Jerzego Wandzik w 21 rocz. śm., zm. rodziców Jana i Janiny Panek, teściów Hermana i Magdaleny Wandzik i dusze w czyśćcu cierpiące.
1. Za zm. mamę Danutę Daniel w 1 rocz. śm., zm. z rodzin Daniel, Górka, Kawurek.
2. Za zm. Krzysztofa Leciejewski, of. sąsiedzi z ul. Krasickiego.
3. Za zm. Bogdana Kuras w 30-dzień po śm.
4. Do Miłosierdzia Bożego za zm. Małgorzatę Nieora, of. koleżanki z pracy.
5. Za zm. Brygidę Kotisz, of. mieszkańcy z ul. Krasickiego.
6. Za zm. Mariana Gurbała, zm. jego rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.
7.Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. syna Krzysztofa Myrcik, zm. rodziców Marty i Pawła Paruzel, zm. z rodzin Paruzel, Myrcik, Wylężek i dusze w czyśćcu cierpiące.
8.Za zm. Reginę Ogos, of. sąsiedzi z ul. Sobieskiego 26A.
9.Za zm. Tadeusza Gajdzińskiego w 1 rocz. śm.
10.Za zm. rodziców Zofię i Teofila Dachowskich.
11.Za zm. Antoniego, syna Ryszarda, rodziców, teściów, wszystkich z rodzin  Kalinowski, kapłanów z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
12. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
Sobota, 17 grudnia 2022r.
 700Roraty – Do Miłosierdzia Bożego z prośbą o uzdrowienie dla Anny Kowalskiej oraz za wszystkich zmarłych.
800Do Miłosierdzia Bożego  o dar życia wiecznego dla zm. męża Andrzeja w rocz. śm., zm. z rodzin Samsel, Kołodziejczyk.
1800I O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Heleny Pietryga w 5 rocz. śm., Henryka Pietryga w 49 rocz. śm. II Za zm. Krystiana Woszek of. mieszkańcy ul. św Katarzyny.
IV Niedziela Adwentu, 18 grudnia 2022r.
 730O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Elżbiety i Huberta Płonka, zm. brata Henryka oraz za zm. z rodzin Płonka, Klica, Kozinoga.
 900O dar życia wiecznego dla zm. Reginy Kluczek w 1-rocz. śm., zm. Klary Bogawskiej i zm. Małgorzaty Kret.
1030Do Miłosierdzia Bożego i Patronów Polskich w int. Ojczyzny o duchową odnowę
i zaangażowanie w życie kościoła i wybory zgodne z wolą Bożą dla Wspólnoty Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego i ich rodzin oraz sympatyków Małych Rycerzy.
1200Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op. i bł. Boże, dary Ducha Św. dla Patrycji z ok. 18 rocz. ur. i bł. Boże dla całej rodziny.
1600Do Op. Bożej z ok 60 rocz. ur. Waldemara i Bogdana Myrcik, z podz. za odebrane dotychczas łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże na dalsze lata życia ich oraz ich rodzin, i o dar życia w królestwie Bożym dla zm. ojca Bronisława.
1700Nieszpory adwentowe
1800I Za. zm. mamę Annę Pawelak we wspomnienie ur. II Za zm. Marię Flakus w 30-dzień po śm., zm. z jej rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące.