OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 06.11.2022

XXXII Niedziela Zwykła
06.11.2022r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na inwestycje w naszym kościele.

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe za zmarłych, dziś o g. 17.00, a w poniedziałek i wtorek o g. 17.15.
  2. Do wtorku włącznie, odwiedzając cmentarz i modląc się za zmarłych, można uzyskać odpust zupełny, który może być ofiarowany za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. W czwartek urodziny obchodzi ks. Jan Cichowski. Msza Św. w jego intencji odprawiona zostanie o g. 18.oo.
  4. Biskup Gliwicki udzielił dyspensy od zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych oraz zachowania charakteru dnia pokutnego, na piątek 11 listopada. Jednocześnie zachęca do modlitwy w intencjach Ojca Świętego oraz uczynków miłosierdzia.
  5. Również w piątek, 11 listopada, dzień św. Marcina. Rozpoczęcie o godz. 16.00 w naszym kościele, przemarsz przez miasto, zabawa pod Biblioteką Miejską. Dzieci przynoszą ze sobą lampiony. W tym dniu nie będzie Mszy szkolnej.
  6. W kancelarii przyjmujemy intencje jubileuszowe na rok 2023.
  7. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na seminarium i diecezję.