OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11.09.2022r.

XXIV Niedziela Zwykła

11.09.2022r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Stolicę Apostolską.

1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne na g. 17.00.
  2. We wtorek po Mszy Św. wieczornej różaniec Fatimski.
  3. Również we wtorek organizujemy pielgrzymkę do Turzy i Pszowa. Wyjazd po Mszy Św. porannej. Koszt 40 zł. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii lub pod numerem telefonu podanym w gazetce parafialnej.
  4. W środę o g. 19.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  5. Zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę szkolną w piątek na g. 16.30.
  6. Również w piątek na godz. 20.00 zapraszamy do kaplicy pod farą na adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez wspólnotę Domowego Kościoła.
  7. Diecezjalna Pielgrzymka Młodzieży do Rud odbędzie się w nocy z 16 na 17 września (z piątku na sobotę), szczegóły i zapisy w zakrystii lub u ks. Dawida.
  8. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na seminarium i diecezję.