INTENCJE MSZY ŚW. od 22.08.2022r. do 28.08.2022r.

Poniedziałek, 22 sierpnia 2022r, wspomnienie Najśw. Maryi Panny Królowej.
 800I Za zm. męża Henryka w kolejną rocz. śm., zm. teściów Helenę i Franciszka, rodzeństwo, dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I W int. ks. Leszka Lepiorza z podz. za odebrane łaski, prosząc o Boże bł. na dalsze lata posługi.
II Z ok. rocz. ślubu, prosząc o bł. Boże dla Aleksandry i Jerzego Węzik.
Wtorek, 23 sierpnia 2022r.
800O dar życia wiecznego za zm. siostrę Cecylię Foyer w rocz ur., męża Piotra i syna Ryszarda, rodziców, teściów, Ryszarda Markowskiego i dusze w czyśćcu cierpiące oraz zm. z pokrewieństwa.
1800Za zm. Grzegorza Olczyk, of. sąsiedzi z ul. Hallera i XI Pułku Piechoty.
 Środa, 24 sierpnia 2022r św. Bartłomieja Apostoła.
800Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800Za zm. żonę Jadwigę Matyja, zm. Weronikę Matyja, Irenę i Joachima Kaleja, zm. szwagrów.
Czwartek, 25 sierpnia 2022r.
 800I Za dusze w czyśćcu cierpiące. II Za zm. mamę Łucję Smołka w 10 rocz. śm., zm. ojca oraz siostry Aleksandrę i Joannę.
1800O dar życia wiecznego dla zm. ojca Tadeusza w rocz. śm.
Piątek, 26 sierpnia 2022r. Uroczystość Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego za zm. mamę Wandę Pyka w rocz. ur. oraz zm. ojca Jana.
II Za zm. Danutę Sarnicką w rocz. ur. i 30 rocz. śm.
1. Za zm. ojca Jana Orzeł w 15 rocz. śm., zm matkę Jadwigę Orzeł.
2. Za zm. męża Henryka, syna Krystiana, zm. rodziców, zm. siostrę Adelajdę i jej męża Henryka.
3. Za zm. Bogusława Wilczak w 30 dzień po śm., zm. rodziców Kazimierę i Józefa, siostrę Danutę i syna Rafała.
4. Za zm. Halinę Lenart, of. mieszkańcy z ul. Krasickiego.
5. Za zm. Aleksandrę Czyż, Jadwigę Bukal, Elżbietę Winszczyk.
6. Za zm. Bolesława Miśków, of. mieszkańcy z ul. Krasickiego, Hallera, III Pułku Ułanów.
7. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machała.
8. Za zm. Weronikę Dziuk w 2 rocz. śm., zm. męża Alojzego, zm. z pokrewieństwa.
Sobota, 27 sierpnia 2022r, św. Moniki.
 800Do Miłosierdzia Bożego za zm. męża Henryka Dragon, zm. rodziców, Marię i Pawła Buchta, zm. rodzeństwo, zm. przyjaciół, zm. z rodzin Dragon, Buchta.
1800I  Do Miłosierdzia Bożego za zm. Franciszka Kaczmarek w 2 rocz. śm.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Zdzisławy i Adama Jeśko oraz ich rodziców.
XXII Niedziela Zwykła, 28 sierpnia 2022r.
 730Za zm. męża Stanisława, zm. brata Eligiusza, zm. rodziców i teściów.
 900Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. matki, żony Ruty Czapla w 30 rocz. śm.
1030Chrzty i Roczki: Maria Kowalczyk (chrzest)Antoni, Aleksander Paździor (chrzest)Dominik Okoń (Roczek)Rafał, Adam Haczelski (Roczek)
1200Do Boga Ojca przez wstaw. Jezusa Chrystusa z podz. za Boże bł. i Op. z prośbą o potrzebne łaski, Dary Ducha Św., zdrowie i op. Aniołów Stróżów dla Michała Grząś i jego córki Natalii z ok ich ur. oraz o Boże bł. dla całej rodziny.
1700Nieszpory niedzielne.
1800Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o  zdr., op., i bł. Boże dla  Klaudii i Cezarego Maszczyk z ok. 1 rocz. ślubu i bł. Boże dla całej rodziny. (TD)
2000Za zm. Marię Krupską.