OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 07.08.2022r.

XIX Niedziela Zwykła

07.08.2022r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na inwestycje w naszej parafii.

1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne na g. 17.00.

2. Od lipca do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek Mszy Św. Nie ma Mszy o g. 16.00, w zamian zapraszamy na Mszę o g. 20.00.

3. Przypominamy , ze przez całe wakacje nie ma dyżuru w konfesjonale w godzinach popołudniowych.

4. W sobotę 13 sierpnia zapraszamy po Mszy świętej wieczornej na różaniec Fatimski.

5. Dziękujemy parafianom, którzy przyjęli pielgrzymów rybnickich zmierzających na Jasną Górę.

6. Tegoroczna Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 18 do 20 sierpnia. W pielgrzymce można uczestniczyć w formie tradycyjnej lub duchowej. Zapisy w zakrystii lub on- line. Więcej informacji na stronie internetowej podanej w gazetce parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na seminarium i diecezję

1. Szymańska Martyna- Par. MB Królowej Pokoju Tarnowskie Góry.

Wota Mariusz – Par. MB Królowej Pokoju Tarnowskie Góry.

2. Górnicka Zuzanna – Par. Św. Ap. Piotra i Pawła Gliwice

Czech Leszek – Par. Św. Krzyża Strzebiń.