OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.07.2022r.

XVI  Niedziela  Zwykła
17.07.2022r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne na g. 17.00.
  2. Od lipca do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek Mszy Św. Nie ma Mszy o g. 16.00, w zamian zapraszamy na Mszę o g. 20.00.
  3. Dnia 27 lipca organizujemy pielgrzymkę na Górę Św. Anny i do Kamienia Śląskiego. Wyjazd po Mszy Św. porannej, o g. 9.00. Koszt 40 zł. Szczegółowe informacje w zakrystii lub pod numerem telefonu podanym w gazetce parafialnej.
  4. Tegoroczna Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 18 do 20 sierpnia. W pielgrzymce można uczestniczyć w formie tradycyjnej lub duchowej. Zapisy w zakrystii lub on- line. Więcej informacji na stronie internetowej podanej w gazetce parafialnej.
  5. W związku z dalszym remontem schodów, wejście główne do naszego kościoła będzie nieczynne od poniedziałku do soboty włącznie.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na Dom Księży Emerytów.