INTENCJE MSZY ŚW. od 04.07.2022r. do 10.07.2022r.

Poniedziałek, 04 lipca 2022r.
 800I Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o  zdr., op., i bł. Boże dla Anny, Beaty i Piotra z ok. ur. II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800Za zm. Konrada Małek w 25-rocz. śm., zm. jego rodziców, siostry, szwagrów, zm. rodziców Wilhelma i Jadwigę Poloczek, zm. siostrę Otylię, brata Waltra, bratanka Jerzego, siostrzeńca Bernarda i ciocię Różę.
Wtorek, 05 lipca  2022r.
 800Za zm. Henryka Swobodę w 10-rocz. śm., zm. siostrę Grażynę i zm. rodziców.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Stefana, zm. rodziców Urszuli
i Fryderyka, zm. teściów Magdaleny i Jana, zm. dziadków z obu stron.
Środa, 06 lipca 2022r.- bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
 800O dar życia wiecznego dla zm. Renaty i Gerarda, zm. Irminy i Helmuta oraz zm. Ignacego
i Anny.
 1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Jana Kaczmarka w rocz. ur.
Czwartek, 07 lipca 2022r.
 800I Za zm. rodziców Irenę i Jerzego Kowolik, zm. z rodziny Kowolik i Konopka. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Krystyny Bańskiej w rocz. ur. i zm. jej rodziców.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. brata Ernesta Brol, zm. żony Marianny i zm. ich rodziców.
Piątek, 08 lipca  2022r.- św. Jana z Dukli, prezbitera.
 800W pewnej intencji.
1800Msza św. zbiorowa: 1. Za zm. Domicelę Kuc, Dorotę i Władysława Kuc, Herberta Walusz i Adama Hadek. 2. Za zm. Zofię i Antoniego Kubacki, zm. Helenę i Władysława Michnik, Artura i Janusza Szydło, zm. Eryka Strzelczyk i zm. z rodziny. 3. Za zm. matkę Hildegardę Szyja w 1-rocz. śm., zm. ojca Bolesława Szyja i zm. z pokrew. z obu stron. 4. Za zm. z rodziny Paulewicz, Czesnoić, Kuć, Klinkosz i dusze w czyśćcu cierpiące. 5. Za zm. Karola Fortuna, córkę Janinę, zm. Adelajdę i Bolesława Walkiewicz. 6. Za zm. z rodziny Kubecki i Chrabka. 7. Za zm. z rodziny Płaza i Tkocz. 8.O dar życia wiecznego dla zm. matki chrzestnej Krystyny Mitas.
9.O dar życia wiecznego dla zm. Henryka Cichoń w rocz. ur., zm. jego żonę Agnieszkę, zm. z pokrewieństwa, zm. z rodzin Fischer, Piedo. 10. Za zm. Rozalię i Józefa Machała. 11. Za zm. Joannę Opara w 7 rocz. śm. i 70 rocz. ur. 12.O dar życia wiecznego dla zm. mamy, babci Haliny Lenart.

Sobota, 09 lipca  2022r.
 800I O opiekę Matki Bożej, zdrowie, Dary Ducha św. dla Dawida i Jakuba, ich rodziców, oraz o potrzebne łaski dla nich. II Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o  zdr., op., i bł. Boże dla Ewy i Stefana Lorek z ok. rocz. ur. i o bł. Boże dla syna Remigiusza z żoną Żanetą, wnukiem Nathanem, syna Arkadiusza z żoną Pauliną, wnukami Mileną i Grzegorzem oraz o bł. Boże dla całej rodziny.
1800Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o  zdr., op., i bł. Boże dla Alfreda, Barbary, Jana, Marysi, Martusi i Michałka z ok. ich urodzin i imienin oraz
o bł. B. dla całej rodziny Angres, Uchman i za zm. Jana Angres w rocz. śm.
XV Niedziela Zwykła, 10 lipca 2022r.
 730O dar życia wiecznego dla zm. Ireny Krawczyk w 1-rocz. śm. i zm. z rodziny.
 900Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Herberta Budny w 4-rocz. śm.
1030Chrzty i roczki:
1. Klaudia Kopczyńska (chrzest).
2. Antoni Wiktor Majerowski (chrzest).
3. Brajan, Piotr Nowak (chrzest).
4. Julia Nowak (chrzest).
1200O dar życia wiecznego dla zm. Anny Zientarskiej w 1 rocz. śm.
1700Nieszpory niedzielne.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Tadeusza i Marii Wacławczyk i zm. z pokrewieństwa.
2000Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Elżbiety Kulik w rocz. śm., zm. siostry Marii, Krystyny, Gertrudy i Hildegardy.