OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.06.2022r.

XIII  Niedziela  Zwykła
26.06.2022r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na Stolicę Apostolską.

1. Gościmy dzisiaj w naszej parafii ks. Daniela Bembenka, tegorocznego neoprezbitera, który głosi nam Słowo Boże, a po każdej Mszy św. udzielać będzie błogosławieństwa prymicyjnego.
  2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne na g. 17.00.
  3. W poniedziałek po Mszy św. porannej Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy pod farą, prowadzona przez Jerycho Różańcowe.
  4. W środę uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła, głównych patronów naszej diecezji. Msze Św. o g. 7.30, 9.00, 16.00, 18.00. Po Mszy Wieczornej w kaplicy pod farą, spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa o stałych porach. Szczególnie serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Pierwszej Soboty: o g. 7.30 Różaniec wynagradzający, następnie Eucharystia, a po niej wspólne Rozważanie Słowa Bożego.
  6. W sobotę odwiedzimy z Komunią Świętą chorych i starszych parafian. Chętnych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
  7. Od przyszłej niedzieli obowiązuje wakacyjny porządek Mszy Św. Nie będzie Mszy o g. 16.00, w zamian zapraszamy na Mszę o g. 20.00. W lipcu i sierpniu nie będzie również piątkowej Mszy Szkolnej.
  8. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej. W lipcu i sierpniu kawiarenka będzie nieczynna.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii.