INTENCJE MSZY ŚW. od 06.06.2022r. do 12.06.2022r.

Poniedziałek, 06 czerwca 2022r. – Święto Najświętszej Maryi Panny,  Matki Kościoła.
 800I  Za dusze w czyśćcu cierpiące.
II O powrót do zdrowia dla syna Jerzego.
1800I Za zm. Henryka Szołańskiego w 28-rocz. śm., zm. żonę Aurelię, zm. rodziców Mariannę
i Adama Szołańskich i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
Wtorek, 07 czerwca  2022r.
800I Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o pracę, zdr., op., i bł. Boże dla rodziny Aleksandry.
II Za zm. córkę Bożenę, zm. męża Józefa, zm. rodziców i teściów.
1800I Do Trójcy Przenajświętszej i Bożego Miłosierdzia w int. Małych Rycerzy w Tarn. Górach o przymnożenie wiary i dokonywanie dobrych wyborów, a także za wstaw. i przyczyną Archaniołów o uwolnienie od zła i wprowadzenie pokoju w naszych sercach.
II Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
Środa, 08 czerwca  2022r. – św. Jadwigi Królowej.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. z rodziny Bański, Jaksik, Koza, Lipiński, Maroszek, Masarczyk i Ryborz.
II Za zm. rodziców Emilię i Antoniego Kopyciok, zm. brata Eugeniusza, zm. teściów Marię
 i Teodora Stegińskich i zm. męża Artura.
1800I  Do Op. B., przez wstaw. MBKrP, św. Józefa, Aniołów Stróżów z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha św. zdr., op., i bł. Boże dla wnuka Szymona z ok. 12-rocz. ur. i o bł. B. dla rodziców i dziadków.
II Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
Czwartek, 09 czerwca 2022r. – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Jana Celary w 6-rocz. śm. zm. rodziców Teklę i Józefa, zm. teściów Emilię i Józefa Rode oraz zm. pokrewieństwa.
II Za zm. rodziców Irenę i Jerzego Kowolik, zm. z rodziny Kowolik i Konopka.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Agnieszki Wtorek w rocz. śm., zm. Leszka Wtorek, zm. z pokrewieństwa z obu stron.
II O dar życia wiecznego dla zm. Dariusza i Edwarda Dworaczek, zm. Zofii i Andrzeja Głuszek.
III Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
Piątek, 10 czerwca  2022r.
800I …………………………………………………………………………………………………………………………….
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Mariana Kuliberdy, of. sąsiadka Genowefa.
1630Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
      1800    Msza św. zbiorowa:
1. Za zm. Rozalię Machała w 13 rocz. śm.
2. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. dziadków Jana Skalniak, Erwina Świętek, wujka Andrzeja Marczyk, dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Za zm. męża Piotra Boroń, syna Andrzeja i zm. z rodziny.
4. Za zm. Reginę Domagała w 12 rocz. śm., męża Franciszka, syna Teodora, synową Alinę, wnuków Michała i Rafała.
5. Za zm. Joannę Siudę w 1 rocz. śm. dusze w czyśćcu cierpiące. of koleżanki i koledzy z pracy.
6. O dar życia wiecznego dla zm. syna Michała, zm. rodziców Irenę i Eryka Kandzia.
7. Za zm. matkę Gertrudę Kischel w 100 rocz. ur., of. córka z rodzinami.
8. Za zm. matkę Marię Siwy, zm. syna Piotra Siwy.
9. Za zm. dziadków Martę i Jakuba w rocz. śm., zm. rodziców i pokrewieństwo.
10. Za zm Adrianę Gazda w 30 dzień po śm.
11. Za zm. z rodzin Paulewicz, Czesnoić, Kyć, Klinkosz i dusze w czyśćcu cierpiące.
12. Za zm. Sylwię Lutarewicz, dusze w czyśćcu cierpiące.
13. Za zm. męża Stanisława Jędrzejczak, syna  Adama, synową, zm. rodziców i teściów, zm. z rodzin Jędrzejczak i Daniel.
Sobota, 11 czerwca  2022r. – św. Barnaby, Apostoła.
800I Do MB Różańcowej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II O opiekę Matki Bożej zdrowie Dary Ducha św. dla Dawida i Jakuba, ich rodziców, oraz o potrzebne łaski dla nich.
III Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
1800I Za zm. Józefa Adamczuk w 82 rocz. ur., zm. z rodzin Borysewicz, Waszkiewicz i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. ciocię Gerdę Ulatowski, kuzyna, rodziców, dziadków, siostrę, siostrzeńca, szwagra, i dusze w czyśćcu cierpiące.
Niedziela, 12 czerwca 2022r. – Uroczystość Trójcy Najświętszej.
730Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
 900I O dar życia wiecznego dla zm. Antoniego Gawor w dniu imienin, dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. Tadeusza Wacławik, zm. Jana, Władysława i Jadwigę Krzepkowskich.
1030O Boże bł. dla Jana Trojan w dniu 3 rocz. urodzin oraz zdrowie dla całej rodziny.
1200Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Jana Płonki z ok 70 rocz. ur. i bł. Boże dla rodziny i przyjaciół.
1600Chrzty i Roczki:
1. Marcelina Wrzask(roczek)
2.Natalia Angelov (chrzest)
1700Nieszpory niedzielne.
1800Za zm. żonę i matkę Irenę Kozierewicz w 1 rocz. śm., of. mąż, córka z rodziną.