OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.05.2022

IV Niedziela Wielkanocna
08.05.2022 r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na seminarium i diecezję.

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W niedzielę o g. 17:00, a w pozostałe dni o 17:30. W tym tygodniu szczególnie zapraszamy dzieci pierwszokomunijne, które przeżywać będą swój Biały Tydzień.
  2. Dzisiaj po nabożeństwie majowym w kawiarence spotkanie Róż Różańcowych.
  3. W najbliższy poniedziałek rozpoczynamy w naszej parafii cykl nauk przedmałżeńskich. Pierwsze spotkanie w salkach o g. 19.00.
  4. W piątek, 13 maja, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy. Msza Św. Szkolna o g. 16:30. W ramach nabożeństwa majowego zapraszamy na różaniec fatimski, natomiast po Mszy Św. wieczornej na procesję.
  5. W przyszłą niedzielę gościć będziemy ks. Marcina Pasia Diecezjalnego Duszpasterza Młodzieży. Wygłosi do nas Słowo Boże i wraz z młodzieżą poprosi nas o wsparcie materialne dla inicjatyw Duszpasterstwa Młodzieży, a zwłaszcza tworzącego się Domu dla Młodych w Gliwicach. O g. 19:00 zapraszamy do kawiarenki młodzież naszej parafii na spotkanie pokazujące jak wiara może być pasją w życiu.
  6. W środę, 18 maja, organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy i „Ojca Pio”. Wyjazd sprzed kościoła po Mszy Św. porannej. Koszt 40 zł. Dodatkowe informacje i zapisy pod numerem telefonu podanym w gazetce parafialnej lub w Zakrystii.
  7. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do naszej  kawiarenki.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na potrzeby w naszej parafii.