INTENCJE MSZY ŚW. 0d 25.04.2022r. do 01.05. 2022r.

Poniedziałek, 25 kwietnia 2022r, św. Marka, Ewangelisty.
 800I Za zm. ojca Pawła w 1-rocz. śm.
II Za zm. Alojzego Papier.
1800I O dar nieba dla zm. Anny Kuliś, zm. jej męża Grzegorza, zm. Jadwigi, Marcina
 i Jana Kowalczyk.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Jana Jojko w 6-rocz. śm., zm. z rodziny Jojko i Łucek.
Wtorek, 26 kwietnia  2022r,św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika.
800I Za zm. Alojzego Papier.
II  Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą wiarę, nadzieję, miłość i o dary Ducha św. oraz zdr., op., bł. Boże dla wnuczki z ok. ur.
1800I  O dar życia wiecznego dla zm. Jarosława Dąbrowskiego w 1-rocz. śm.
II O dar życia wiecznego dla zm. matki Gertrudy Jergla w 30-dzień po śm., zm. ojca Jana Jergla w 15-rocz. śm.
Środa, 27 kwietnia  2022r.
800I  Za zm. Alojzego Papier.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I  Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Katarzyny Dzianok z ok. 40-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II O dar życia wiecznego dla zm. Stanisławy Bednarskiej w rocz. śm. i zm. z rodziny.
Czwartek, 28 kwietnia 2022r.
800I Za zm. Alojzego Papier.
II Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże
z ok. 55-rocz. ur. w pewnej intencji.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Zygmunta Sitko w 1-rocz. śm. II ………………………………………………………………………………………………………………..
 Piątek, 29 kwietnia  2022r,św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i Doktora Kościoła.
800I Za zm. Alojzego Papier.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1630O łaskę zdrowia dla Henryki.
1800Msza św. zbiorowa: 1. Za zm. Elżbietę Kubik, zm. rodziców Jerzego i Agnieszkę, teściów, chrzestną, zm. z rodzin Wnuk, Świerc i Kolasiński.  2. Za zm. Wojciecha Powidzkiego w 30-dzień po śm.
3. Za zm. siostrę Urszulę i brata Jerzego.
4. Za zm. Donatę Banachowicz-Zych w 30-dzień po śm.
5. Za zm. matkę Bertę Dikta w rocz. ur., zm. ojca Jana, brata Henryka, bratową Anielę, szwagra Edwarda i dusze w czyśćcu cierpiące.
6. Za zm. Rozalię i Józefa Machałów.
Sobota, 30 kwietnia  2022r.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Jana Perz, zm. rodziców Józefa i Anielę Hołys, zm. teściów Mariannę i Walentego Perz, zm. rodzeństwo z obu stron, zm. chrzestnych, bratowe, szwagrów, dziadków, zm. kapłanów z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. rodziców Lidię i Franciszka Pacioraków prosząc dla nich o łaskę nieba.
III Za zm. Alojzego Papier.
1800I  Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Kariny i Andrzeja z ok. 25-rocz. ślubu i o bł. B. dla całej rodziny.
II Z podziękowaniem za łaskę uzdrowienia w int. lekarza prowadzącego oraz całego personelu medycznego przychodni BI-Med w Tarn. Górach.
III Niedziela Wielkanocna, 1 maja 2022r.
730I  Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Genowefy i jej syna Andrzeja oraz za zm. Franciszka.
II Za zm. Alojzego Papier.
 900Za zm. Marię Tomaszowską w 90-rocz. ur., zm. jej męża, zm. teściów Henryka i Krystynę Krywalskich.
1030Za zm. Stanisława Miłosza, zm. Mariannę Sójka w 22-rocz. śm.
1200I Do Op. B., przez wstaw. MBKrP w int. Pawła Wychowaniec z ok. 50-rocz. ur. z podz. za dar życia, wszelkie otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i zdrowie dla całej rodziny.
II  Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha św., zdr., op., i bł. Boże dla Katarzyny Simkowskiej z ok.18-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1600O dar życia wiecznego dla zm. Zygmunta Szczepanika w rocz. ur. i imienin.
1700Nabożeństwo Majowe.
1800O dar życia wiecznego dla zm. Marzeny Szweda i zm. z rodziny.