INTENCJE MSZY ŚW. od 11.04.2022r. do 17.04. 2022r.

Wielki Poniedziałek, 11 kwietnia 2022r.
800I Do MB Różańcowej w int. czcicieli i ofiarodawców. II Za zm. rodziców Irenę i Jerzego Kowolik, zm. z rodziny Kowolik i Konopka.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela. II Za zm. Aurelię Szołańską w 2-rocz. śm., zm. męża Henryka, zm. rodziców Ignacego i Władysławę Zborowskich.
Wielki Wtorek, 12 kwietnia  2022r.
800I O dar życia wiecznego dla zm. ojca Hermana w rocz. ur., zm. matkę Annę, zm. męża Henryka i zm. z pokrewieństwa. II Do Miłosierdzia Bożego za zm. Danielę Kurpas.
1800I  Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela. II  Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Brygidy Bok z ok. 87-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
Wielka Środa, 13 kwietnia  2022r.
800I  Do Miłosierdzia Bożego za zm. ks. Ludwika Aleksego, zm. kapłanów z naszej parafii. II Za zm. Roberta Tybora, dusze w czyśćcu cierpiące i zm. kapłanów z naszej parafii.
1800I Do MB Fatimskiej w int. czcicieli i ofiarodawców.                 II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Tomasza Stollarek, zm. z ul. ks. Bończyka, of. mieszkańcy.
Wielki Czwartek, 14 kwietnia 2022r.
1800Msza Wieczerzy Pańskiej. I W intencji księży, którzy posługiwali i posługują  w naszej parafii oraz ks. emerytów. II O dar życia wiecznego dla zmarłych księży, którzy posługiwali w naszej parafii. III O nowe powołania kapłańskie.
Wielki Piątek, 15 kwietnia  2022r.
1800Liturgia na cześć Męki Pańskiej.
Wielka Sobota, 16 kwietnia  2022r.
2100Wigilia Paschalna Wielkiej Nocy.
W intencji parafian.
Niedziela Wielkanocna, Zmartwychwstanie Pańskie, 17 kwietnia 2022r.
730Za zm. Annę Krogulec, of. Edyta z rodziną.
 900Za zm. rodziców Gertrudę i Feliksa, ich zm. wnuka Marka.
1030O potrzebne łaski, zdrowie, opiekę MBKrP dla Franciszki z ok. 3-rocz. ur.
1200I W podziękowaniu za dar życia z ok 27 rocz. ur. Dominika Trojana, i siostry bliźniaczki z prośbą o dalsze Boże Bł., Dary Ducha Św., op. MBKrP, oraz zdrowie dla bliskich, rodziny i pokrewieństwa. II Z ok. urodzin, prosząc o Bł. Boże, potrzebne łaski, dary Ducha św. dla Franciszka Węzika.
1600Za zm.  Helenę Kulik w rocz. ur.
1700Nieszpory Wielkanocne.
1800 Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op. i bł. Boże dla Marioli Bochenek z ok. 65-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny oraz za zm. matkę Irenę Giza w rocz. ur.