OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.02.2022r.

VII Niedziela Zwykła

20.02.2022 r.
Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na seminarium i diecezję.

1. Dziś o godz. 17.00 nieszpory niedzielne.
  2. W związku z trwającymi feriami zimowymi, przez najbliższy tydzień, nie będzie dyżurów w stałym konfesjonale oraz Mszy Św. szkolnej.
  3. Począwszy od niedzieli 27.02 do Środy Popielcowej przeżywać będziemy nasze Wielkopostne Rekolekcje Parafialne. Szczegółowy plan na pierwszej stronie.
  4. Od Środy Popielcowej w naszej parafii odbywać się będą Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy, szczegóły na plakacie.
  5. We wtorek o godz. 19.00 zapraszamy do kawiarenki na Spotkanie Oazowej Wspólnoty Dorosłych „Szczególnie Umiłowani”.
  6. Wspólnota Michael zaprasza na Mszę Św. w sobotę 26.02 o godz. 10:30.
  7. Po każdej Mszy Św. niedzielnej serdecznie zapraszamy do naszej kawiarenki.
  8. W każdą niedzielę o godz. 12.00 transmisja on – line Mszy Św. z naszego kościoła. Transmisja dostępna na parafialnych stronach Facebook i YouTube. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę