INTENCJE MSZY ŚW. od 14.02.2022r. do 20.02. 2022r.

Poniedziałek, 14 lutego 2022r.
800I Za zm. Edwarda Wojsyk. II Za zm. Emila Mazura, zm. Marię, Pawła, Antoniego i Ilonę Graupner.
1800Za zm. Marka Kulika w rocz. śm.
Wtorek, 15 lutego 2022r.
800I Za zm. Edwarda Wojsyk. II Za zm. babcię Hannę Stolingwa w rocz. ur., zm. synów, męża Henryka, kapłanów z naszej parafii.
1800Z ok. 27-rocz. ur. Agnieszki Trojan z podz. za dar życia, otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, Dary Ducha św. i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny i pokrewieństwa z rodziny.
Środa, 16 lutego  2022r.
800I Za zm. rodziców Józefa i Jana Mrożek, zm. z rodziny Mrożek, Wrotny, Macharzyński, Fajer, zm. kapłanów z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Zygfryda Heiduk, of. sąsiedzi z ul. Sobieskiego 26a.
1800Za zm. Edwarda Wojsyk.
Czwartek, 17 lutego 2022r.
  800I Za zm. Urszulę i Czesława Matuszewskich. II Do Op. B. przez wstaw. MBKrP, św. Józefa i Aniołów Stróżów z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dary Ducha św., zdr., op. i bł. Boże dla wnuka Szymona oraz o bł. Boże dla rodziców i dziadków.
Piątek, 18 lutego 2022r.
800I Za zm. Edwarda Wojsyk. II Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże z okazji rocznicy ślubu.
1800Msza św. zbiorowa: 1. O dar życia wiecznego dla zm. rodziców, dziadków, pradziadków i zm. z rodziny. 2. Za zm. Stanisławę Miler w 30-dzień po śm. 3. Za zm. męża Gintra Ploteckiego w 1-rocz. śm., zm. jego rodziców, zm. Kazimierza Zawiślaka,  zm. brata Bronisława Wiórek i zm. rodziców. 4. O dar życia wiecznego dla zm. Teresy Biały w 6-rocz. śm., zm. pokrew. Kopecki i Kozłowski. 5. Za zm. męża Romana Czernieńki w 4-rocz. śm. 6. Za zm. teściów Stanisławę i Józefa Dalmata, córkę Barbarę, zm. Edwarda Romanowskiego i dusze w czyśćcu cierpiące. 7.Za zm. Rozalię i Józefa Machałów. 8. Za zm Helenę Nowak, męża Jerzego i syna Grzegorza. 9. Za zm. rodziców Joannę, Cecylię i Jerzego Płaza,  dusze  w czyśćcu cierpiące. 10. Za zm. Tomasza Stollarka of koledzy i koleżanki z podstawówki. 11. Za zm. Edytę Pilot w rocz. ur.
Sobota, 19 lutego  2022r.
 800I Za zm. Annę Krogulec, of. Bogumiła z Marcinem i Wiktorem. II Do Op. B.  MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł., Dary Ducha Św., gorącą wiarę i zdrowie dla Hanny i Andrzeja z ok ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1800Za zm. Edwarda Wojsyk.
VII Niedziela Zwykła, 20 lutego 2022r.
730Do Op. B. przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Józefa z ok. 85-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
 900I Za zm. rodziców Józefa i Annę Krogulec, zm. siostrę Luizę Krogulec. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. córki Anny Sawrej w rocz. ur.
1030Za zm. żonę i matkę Irenę Kozirewicz w rocz. ur, of. mąż z córką i rodziną.
1200I Do Op. B. przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdr., op. i bł. Boże dla Erny Sochor z ok. 80-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny, of. córki z synami, wnuki i wnuczki. (TD) II Do Op. B. przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdr. op. i bł. Boże dla Heleny Sikora z ok. 94-rocz. ur. (TD)
1600Za zm. rodziców i żonę Marię.
1700Nieszpory niedzielne.
1800Za zm. teściów Władysława i Michalinę, zm. rodziców Genowefę i Jana oraz zm. pokrewieństwo z obu stron.