OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.02.2022r.

V Niedziela Zwykła
06.02.2022 r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na inwestycje w naszym kościele.

1. Dziś o godz. 17.00 nieszpory niedzielne.
  2. Również dzisiaj o godz. 19.00 w kościele spotkanie Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  3. W środę o godz. 19.00 w kaplicy pod farą spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Św.
  4. Dzieci, szczególnie klas trzecich, zapraszamy na Mszę Szkolną w piątek o godz. 16.30.
  5. Chorych i starszych parafian zapraszamy w  sobotę 12 lutego o godz. 9.00 na Mszę Św. połączoną z udzielaniem sakramentu namaszczenia chorych i specjalnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
  6. W niedzielę (13.02) o godz. 18:00 Msza Św. Fatimska, po Mszy różaniec.
  7. Po każdej Mszy Św. niedzielnej serdecznie zapraszamy do naszej kawiarenki.
  8. W związku z dużą ilością osób przebywających na kwarantannach zostaje wznowiona transmisja on – line Mszy Św. niedzielnej o godz. 12:00. Transmisja dostępna na parafialnych stronach Facebook i YouTube.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na ogrzewanie naszego kościoła.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę