INTENCJE MSZY ŚW. od 07.02.2022r. do 13.02. 2022r.

Poniedziałek, 07 lutego 2022r.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Zientarskiej.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Makowieckiej w rocz. śm., zm. Juliusza Makowieckiego, zm. Alicji Zarańskiej i zm. Tomasza Zarańskiego.
1800I Za zm. brata Narcyza w rocz. śm. i zm. rodziców.
II Za zm. mamę Barbarę Bronder-Nowicką, zm. siostrę Elżbietę i zm. rodziców.
Wtorek, 08 lutego 2022r.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Zientarskiej.
II Za zm. córkę Bożenę, męża Józefa, zm. rodziców z obu stron.
1800I Do Miłosierdzia Bożego za zm. matkę Krystynę Opacz w rocz. śm., zm. ojca Gerarda Opacz, zm. rodziców i teściów.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Gerarda Bula, zm. rodziców z obu stron i zm. pokrewieństwo.
Środa, 09 lutego  2022r.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. z rodzin Bański, Jaksik, Lipiński, Maroszek, Masarczyk, Ryborz i zm. kapłanów z naszej parafii
II Za zm. rodziców Irenę i Jerzego Kowolik, zm. z rodziny Kowolik i Konopka.
1800I Za zm. Edwarda Wojsyk. II Do Op. B. przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdr. op. i bł. Boże dla Róży Renka z ok. 70-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
Czwartek, 10 lutego 2022r, św. Scholastyki, dziewicy.
  800I Do Op. B. przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdr. op. i bł. Boże dla Pawła Domagały z ok. 80-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II Za zm. Edwarda Wojsyk.
1800I O dar życia wiecznego dla zm. Józefa Adamczuka w 1-rocz. śm.  zm. z rodzin Adamczuk, Waszkiewicz, Borysewicz, of. syn z rodziną.
II Za zm. Antoniego Bal, zm. z rodziny Bal, zm. Stefanię i dusze w czyśćcu cierpiące.
Piątek, 11 lutego 2022r.
800I Do MB Różańcowej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II Za zm. Edwarda Wojsyk.
1630Msza Szkolna: Za zm. Ernę Angres, zm. Paulinę Kobier w rocz. ich śm.
1. Za zm. Bolesława Skorek w rocz. śm., zm. żonę Natalię, zm. z pokrewieństwa z obu stron.
2. Za zm. ojca Alfreda Miś, zm. matkę Helenę Miś.
Sobota, 12 lutego  2022r.
 800I Za zm. męża Tadeusza Wacławik, of. rodzina.
II Za zm. Edwarda Wojsyk.
1800O dar życia wiecznego dla zm. przyjaciół Adeli i Tadeusza Kowolików.

VI Niedziela Zwykła, 13 lutego 2022r.
730Za zm. Edwarda Wojsyk.
 900Za zm. męża Andrzeja w 20-rocz. śm., zm. rodziców, teściów, siostry, braci, siostrzeńca, siostrzenicę i zm. pokrewieństwa.
1030I Za zm. Henryka Chorowskiego w 20-rocz. śm., zm. jego rodziców, pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Do Op. B. przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdr. op. i bł. Boże dla Wojciecha i Macieja z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1200Do Op. B. przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdr. op. i bł. Boże dla Natalii Jaskólskiej z ok. 18-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1600Chrzty i roczki:
1. Nela, Patrycja Kucharska (chrzest).
2. Tadeusz, Maciej Mizerski (roczek).
3. Franciszek, Jacek Szala (roczek).
1700Nieszpory niedzielne.
1800Do MB Fatimskiej w int. czcicieli i ofiarodawców.