OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.01.2022r.

IV Niedziela Zwykła
30.01.2022 r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów.

1. Dziś o godz. 17.00 nieszpory niedzielne.
  2. W środę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte z poświęceniem gromnic o godz. 7.30, 9.00, 16.00 i 18.00. Zbiórka do puszek tego dnia przeznaczona będzie na siostry klauzurowe.
  3. Wspólnoty „Michael” oraz „Syjon” zapraszają również w najbliższą środę do naszego kościoła na Wieczór Uwielbienia, który rozpocznie się Mszą Św. o godz. 18.00.
  4. W czwartek wspomnienie św. Błażeja, orędownika w chorobach gardła. Po Mszach błogosławieństwo indywidualne ku czci tego świętego.
  5. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Na nabożeństwa zapraszamy o stałych porach.
  6. Dzieci, szczególnie klas trzecich, zapraszamy na Mszę Szkolną w piątek o godz. 16.30, a młodzież na Mszę o godz. 19.00.
  7. W sobotę odwiedzimy z Komunią Św. chorych i starszych parafian, zapisy w kancelarii lub zakrystii.
  8. Również w sobotę wspomnienie św. Agaty. Po Mszy porannej błogosławieństwo wody i chleba.
  9. W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w kościele spotkanie Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  10. Po każdej Mszy Św. niedzielnej serdecznie zapraszamy do naszej kawiarenki.
  11. W związku z dużą ilością osób przebywających na kwarantannach zostaje wznowiona transmisja on – line Mszy Św. niedzielnej o godz. 12:00. Transmisja dostępna na parafialnych stronach Facebook i YouTube.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii.
Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę