INTENCJE MSZY ŚW. od 24.01.2022r. do 30.01. 2022r.

Poniedziałek, 24 stycznia 2022r.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Zientarskiej. II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Za zm. Annę Trela, of. rodzina Szczęśniak. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Marka Głąbicy, of. sąsiedzi z ul. Ułańskiej 13a.
Wtorek, 25 stycznia 2022r, Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Zientarskiej. II Za zm. Jana Sobczaka, of. chrześniak Sławomir z rodziną.
1800I Za zm. męża, ojca i dziadka Oswalda Smieszkoł w 14-rocz. śm. II O dar życia wiecznego dla zm. matki Hildegardy Musialik, zm. dziadków.
Środa, 26 stycznia  2022r, śś. Biskupów Tymoteusza i Tytusa.
1800I Za zm. męża Czesława Nikodem w 4-rocz. śm., zm. rodziców i teściów. II W int. zm. żony Anny Trela i zm. syna Marka.
Czwartek, 27 stycznia  2022r.
  800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Zientarskiej. II Za zm. rodziców Kazimierza i Władysławę, zm. siostrę Krystynę i zm. zięcia Jurgena.
1800I Za zm. brata Szymona Ostrowskiego w rocz. ur., zm. Eugeniusza i Renatę Ostrowskich i zm. z rodziny. II Za zm. Franciszkę Szlagner w 1-rocz. śm., zm. z rodziny Szlagner i Winkler.
Piątek, 28 stycznia  2022r., św. Tomasza z Akwinu.
1630Za zm. Justynę Kwiatkowską, of. Mirek.
1800Msza św. zbiorowa: 1. Za zm. Helmuta Grabczyńskiego w rocz. śm., zm. jego brata Huberta, bratową Magdalenę, bratanicę Joannę, zm. rodziców, teściów, zm. Helenę Gaweł, zm. pokrew. oraz dusze w czyśćcu cierpiące. 2. Za zm. tatę Henryka Cichoń w 30-dzień po śm., zm. mamę Agnieszkę Cichoń i zm. z pokrewieństwa. 3. Za zm. żonę Irenę Ósmy- Kobier w 7-rocz. śm., zm. rodziców, trzech braci i dusze w czyśćcu cierpiące.
4. Za zm. Rudolfa Ziaja, zm. jego rodziców Franciszkę i Konstantego, zm. teściów Elżbietę i Jana Opacz.
5. Za zm. Rozalię Stolarską w rocz. ur., zm. z rodzin Stolarski i Spałek.
6. Za zm. matkę Cecylię Foyer, zm. ojca Piotra, brata Ryszarda Foyer.
7. Za zm. Reginę, Franciszka, Teodora, Halinę, Rafała i Michała Domagałów.
8. Za zm. Annę i Józefa Trybel, zm. z ich rodzin, zm. Ludwikę i Kazimierza Mikosz, zm. Michalinę i Sławomira Twardoch.
9. Za zm. męża Jerzego Bok w 11-rocz. śm., zm. jego rodziców, teściów, siostrę Adelajdę i zm. brata Gintra.
10.Za zm. Ewę Gajewską.
11.Za zm. Leokadię Półkoszek Henryka Cichoń, of sąsiedzi z ul. Opolskiej 22c,b.
12.Za zm. Rozalię i Józefa Machałów.
13.Za zm. Wirginię Maradzińską.
Sobota, 29 stycznia  2022r.
 800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Zientarskiej.
1800I Za wstaw. św. Franciszka prosząc o zdrowie dla żyjących i pokój wieczny dla zm. członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. II Do Miłosierdzia Bożego za zm. męża Stanisława Borys w 10-rocz. śm., zm. rodziców, teściów, brata i zm. szwagra z żoną.
IV Niedziela Zwykła, 30 stycznia 2022r.
730Za zm. rodziców Eulalię i Tadeusza, zm. dziadków i pokrewieństwo z rodzin Turyński i Figura.
 900Za zm. Marka Głąbica, of. koleżanki i koledzy z pierwszej linii.
1030I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Krzysztofa Kiczki w 1-rocz. śm. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Adeli i Tadeusza Kowolik i zm. z rodziny.
1200Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Marii Pietryga, zm. męża Jerzego, zm. z rodzin Buczek, Pietryga i Kolasińscy.
1600Do Op. B. przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośba o opiekę Anioła Stróża, zdr., bł. B. dla Krzysztofa z ok. 3-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1700Nieszpory niedzielne.
1800 O dar życia wiecznego dla zm. ojca Zdzisława Falińskiego w 26-rocz. śm.