OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.01.2022r.

Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego 09.01.2022 r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na  ogrzewanie naszego Kościoła.

1. Dziś na godz. 17.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chórów mieszanych „Hejnał” ze Strzebinia i „Lutnia” z Koszęcina.
  2. W tygodniu serdecznie zapraszamy na Msze św. kolędowe. Szczegółowy plan Mszy na stronie internetowej i w gablotce. W zakrystii można odebrać kartkę informującą o datach Mszy do zamieszczenia na klatce schodowej.
  3. W czwartek, po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na różaniec fatimski.
  4. W środę na godz. 19.00 Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie modlitewne do kaplicy pod farą.
  5. Dzieci, szczególnie klas trzecich, zapraszamy na Mszę Szkolną w piątek o godzinie 16.30.
  6. W przyszłą niedzielę na godz. 17.00 zapraszamy do naszego kościoła na koncert kolęd w wykonaniu chóru Allegro.
  7. Po każdej Mszy św. niedzielnej serdecznie zapraszamy do naszej kawiarenki.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę