OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.01.2022

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim
02.01.2022 r.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na  inwestycje w naszym kościele.

1. Dziś o godz. 17:00 nieszpory kolędowe.
  2. W tygodniu serdecznie zapraszamy na Msze św. kolędowe. Szczegółowy plan Mszy na stronie internetowej i w gablotce. W zakrystii można odebrać kartkę informującą o datach Mszy do zamieszczenia na klatce schodowej.
  3. W czwartek uroczystość Objawienia Pańskiego. Na Msze Święte zapraszamy według porządku niedzielnego. Kolekta w tym dniu przeznaczona będzie na misje.
  4. Również w czwartek na godz. 19:00 zapraszamy na Uwielbienie Kolędowe w Konwikcie organizowane przez wspólnoty Michael i Syjon.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.
  6. Jerycho Różańcowe zaprasza do kaplicy pod farą na całodobową adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie 7 stycznia o godz. 15:00, zakończenie 8 stycznia o godz. 15:00.
  7. W sobotę na godz. 10:30 Wspólnota Rodzin Michael zaprasza na spotkanie modlitewne do naszego kościoła.
  8. Po każdej Mszy św. niedzielnej serdecznie zapraszamy do naszej kawiarenki.
  9. W przyszłą niedzielę, Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na  ogrzewanie naszego kościoła.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę