INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 06.12.2021r. – 12.12.2021r.

Poniedziałek, 06 grudnia 2021r, św. Mikołaja.
700Roraty – Za zm. rodziców Alfonsa i Zofię oraz teściów Ludwikę i Stanisława.
800Za zm. Krzysztofa Kiczkę.
1800I O dar życia wiecznego dla zm. Mikołaja w rocz. ur., zm. żonę, rodziców z obu stron. II Za zm. ojca Gerarda Opacz w 1-rocz. śm., zm. żonę Krystynę, zm. rodziców i teściów.
Wtorek, 07 grudnia 2021r, św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła.
700Roraty – Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Pawła Dziura w 30-dzień po śm.
800Za zm. Krzysztofa Kiczkę.
1800I Za zm. rodziców Marię i Jana Klonek, zm. męża Bronisława Myrcik, zm. jego rodziców, zm. z rodzin Myrcik, Klonek, Miglus, zm. Marię i Bolesława Szulc, zm. Jana Gomułę. II Za zm. Mariana Dąbkowskiego w 1-rocz. śm., zm. dziadków, rodziców, teściów, siostry, braci, szwagrów, szwagierki, siostrzenicę i siostrzeńca.
Środa, 08 grudnia2021r, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
730I Do Op. Bożej przez. Wstaw. MB Niepokalanie Poczętej z podz. za 18-lat trwania Jerycha Różańcowego z prośbą o bł. B. dla żyjących członków i żywot wieczny dla zmarłych oraz o bł. Boże dla kapłanów z naszej parafii. II Za zm. dziadka Henryka Stolingwa w rocz. śm., zm. żonę Hannę, zm. synów, zm. kapłanów z naszej parafii.
900Za zm. rodziców Irenę i Jerzego Kowolik, zm. z rodziny Kowolik i Konopka.
1600Za zm. Krzysztofa Kiczkę.
1800Za zm. męża Mieczysława Paś w 1-rocz. śm., zm. jego rodziców Jana
i Genowefę, ojca Bronisława Rozik, zm. z rodzin Paś, Rozik, Hojeński, Ciurys, Kamiński i Zimoch.
Czwartek, 09 grudnia 2021r.
700Roraty – Za zm. ojca Jerzego Kaleja w rocz. ur., zm. matkę Wiktorię i brata Józefa.
800Za zm. ks. Franciszka Jastrzębskiego w XIX rocz. śm.
1800I Za zm. Teresę Grzesiek w 9-rocz. śm., zm. rodziców, teściów, szwagierkę Irenę, szwagra Wolfganga, zm. rodzeństwo z obu stron. II Za zm. Krzysztofa Kiczkę.
Piątek, 10 grudnia 2021r.
800I Do Mił. Bożego przez. wstaw. MBKrP z podziękowaniem za otrzymane łaski, prosząc o zdrowie dla całej rodziny, wnuków i prawnuków. II Za zm. Krzysztofa Kiczkę.
1630Roraty – Za zm. Zenona Grzebiela i zm. z całej rodziny.
1800
Msza Święta – zbiorowa: 1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba, of. Bogdan z rodziną. 2. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów. 3. Za zm. syna Henryka Sikorę, męża Norberta Sikorę, zm. rodziców Annę i Franciszka Miszczak. 4. Za zm. męża Jana Przybyła, zm. rodziców, teściów, rodzeństwo, zm. z rodzin Przybyła i Gowin. 5. Za zm. męża Marcelego Dudek. 6. Za zm. Jana Niedziela w 6 rocz. śm. oraz zm z rodziny Niedziela, Ludwig. 7. Za zm. Pawła Dziury of. sąsiedzi z ul. Korczaka 5 i 3. 8. Za zm. Agnieszkę Wiatrek, of. sąsiedzi z ul. Opolskiej 12,14,14A. 9. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. siostry Marii Rasłaniec, męża Henryka, matki Hildegardy, zm. Józefa Pisalskiego, zm. z rodz. Musialik, Marniok, zm. Stanisława, Ottokar, Sebastiana, Grzegorza Pisalskiego, zm. Franciszka i Elizabeth Kwoka, zm. Margaret Lempa, Michalinę i Rocha Mrozek. 10. Za zm. Pawła Bieleckiego. 11. Za zm. Marię Sokala w 20-rocz. śm., zm. Eugeniusza, Adama, Monikę, Helenę oraz wszystkich zmarłych z rodziny Sokala i pokrewieństwo. 12. Za zm. Martę i Konrada Malcharczyków oraz zm. pokrewieństwo.
Sobota, 11 grudnia 2021r.
700Roraty – Za zm. rodziców Bertę i Józefa Rakoczy, siostry Annę i Marię, szwagrów Franciszka i Piotra, zm. Tadeusza Lazar, teściów Elżbietę i Ryszarda Stafa, zm. Adolfa Noszka, zm. pradziadków i dziadków z obu stron.
800I Za zm. Krzysztofa Kiczkę. II O opiekę Matki Bożej z prośbą o dary Ducha św. dla Dawida, Jakuba i ich rodziców oraz o potrzebne łaski dla nich.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Marii i Mariana Telega oraz za zm. z rodzin Telega i Tadaszak.
III Niedziela Adwentu- Gaudete, 12 grudnia 2021r.
730Do MB Różańcowej w int. czcicieli i ofiarodawców.
900O życie wieczne dla zm. Zdzisława Marca w 8 – rocz. śm., zm. Antoniego
i Józefę Wągiel oraz zm. Józefa i Teresę Marzec.
1030I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców, rodzeństwa i krewnych z rodzin Lech i Karpiel. II Za zm. Tadeusza Wacławika, of. rodzina.
1200I Za zm. matkę Krystynę Garbol w rocz. śm., ojca Czesława, brata Andrzeja, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące. II Do Op. Bożej i Anioła Stróża z podz. za otrzymane łaski z pr. o zdr., op. i bł. B. dla Gabriella Greckiego – Kotowicz z ok. 1-rocz ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1600O dar życia wiecznego dla zm. Jana Czaja w 30-dzień po śm., zm. jego żonę Wiesławę i zm. z pokrewieństwa.
1700Nieszpory adwentowe.
1800O dar życia wiecznego dla zm. Rozalii Krakowiak w 17-rocz. śm.