INTENCJE MSZY ŚW. od 02 września do 08 września 2024r.

Poniedziałek, 02 września.
800I Za zm. Michała Biernackiego, zm. rodziców Rozalię i Józefa Biernackich.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1000Msza Św. – Powiatowe Rozpoczęcie Roku Szkolnego.
1800I Do Miłosierdzia Bożego za zm. Danutę Cichoń w 1 rocz. śm.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ojca Józefa, zm. Anieli, Tadeusza i Mieczysława.
Wtorek, 03 września, św. Grzegorza Wielkiego.
800I O dar życia wiecznego dla zm. Jadwigi i Władysława Naglik, zm. z pokrewieństwa z obu stron.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ojca Jerzego Pietruszki w rocz. ur.
1800I Za zm. ojca Józefa Klasik, zm. matkę Stefanię i zm. z pokrewieństwa z obu stron.
II Za zm. Helenę i Józefa Kuchara, zm. rodziców z obu stron i zm. księży z naszej parafii.
Środa, 04 września.
800I Za zm. rodziców Irenę i Jerzego Kowolik, zm. z pokrewieństwa Kowolik i Konopka.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1. Za zm. siostrę Teresę, jej męża Edmunda, zm. Małgorzatę i Leona, zm. z rodzin Poloczek i Bon.
2. Za zm. rodziców Marię i Jana Soból, zm. Jana Matysik i zm. brata Jana.
3. Za zm. Jana Pilarskiego w 10 rocz. śm., zm. Ingę Pilarską, zm. Edwarda Hassa, zm. z rodzin Pilarski i Hassa.
4. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
5. Za zm. rodziców Elżbietę i Józefa Michlowicz w rocz. ur.
6. Za zm. Jolantę Maślankę w 30 dzień po śm.
7. Za zm. Jacka Stopkę w 30 dzień po śm.
8. Za zm. Jacka Bobek w 30 dzień po śm.
9. Za zm. Ignacego Dachowskiego w rocz. śm. i zm. z rodziny Dachowski.
10. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
Czwartek, 05 września.
800I Do Miłosierdzia Bożego za zm. z rodzin Bańskich, Jaksik, Lipiński, Maroszek, Masarczyk, Ryborz i Koza.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. mamy Marii, zm. ojca Tadeusza Wacławczyk.
1800I W int. powołań kapłańskich i zakonnych oraz w int. kapłanów.
II O Miłosierdzie Boże dla zm. teścia Józefa Malinowskiego w 55 rocz. śm., zm. teściowej Zofii, szwagrów Tadeusza i Zbigniewa, zm. męża Jana Malinowskiego.
Piątek, 06 września.
800I W int. czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
II W int. Wojciecha Pacioraka z ok. 38 rocz. urodzin prosząc o głęboką, żywą wiarę i prowadzenie Ducha Św. w życiu.
1630Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Marii i Tadeusza Wacławczyk oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800W int. Parafian i ofiarodawców.
Sobota, 07 września.
800I W int. czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Reginy Kluczek, zm. z pokrewieństwa i powinowactwa.
1800Za zm. Irenę Adamczuk w 4 rocz. śm. i za dusze w czyśćcu cierpiące.
XXIII Niedziela Zwykła, 08 września.
730O dar życia wiecznego dla zm. Marzeny Spindel.
900Za zm. kolegę Stefana Musialik w rocz. ur., of. kolega.
1030Za zm. Jadwigę Kaczmarek i zm. z rodziny Kaczmarek
1200Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Jana i Krystyny Hermasz z ok. 60 rocz. ślubu i o bł. B. dla całej rodziny.
1600Chrzty i Roczki :
1. Stanisław Klasek (chrzest)
2. Dawid, Łukasz Nicer (chrzest)
1700Nieszpory niedzielne
1800…………………………………………………………..