INTENCJE MSZY ŚW. od 19 sierpnia do 25 sierpnia 2024r.

Poniedziałek, 19 sierpnia.
800I Za zm. Cecylię Foyer w rocz. ur. zm. brata Ryszarda Foyer.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800O dar życia wiecznego dla zm. ojca Bolesława Skorek, zm. mamę Natalię i zm. pokrewieństwo z obu stron.
Wtorek, 20 sierpnia, św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
800O radość wieczną dla zm. męża Henryka w rocz. śm. zm. teściów, rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.
1400Ślub- Płonka- Konieczny
1800Za zm. Krystynę Sobańską w 1-rocz. śm. zm. z rodziny Polok i Sobański.
Środa, 21 sierpnia, św. Piusa X, papieża.
800W podz. za otrzymane łaski z prośba o dalsze opiekę i Boże Bł. dla Małgorzaty z ok kolejnej rocz. ur.
1800O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Zofii i Andrzeja Wronów w rocz. śm. zm z rodziny Wrona.
Czwartek, 22 sierpnia, Najśw. Maryi Panny, Królowej.
800Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Aleksandry i Jerzego Węzik z ok. rocznicy ślubu i o bł. B. dla całej rodziny.
1300Ślub- Maciąg-Adamus
1800Za zm. babcię Mariannę Dzianok w 1-rocz. śm. zm. dziadka Mariana, zm. dziadków Helenę, Stefana, Leszka Matysiak, zm. wujka Bogdana, ciocię Janinę Kuce i zm. prababcię Matyldę Kuca.
Piątek, 23 sierpnia.
800Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800Msza św. zbiorowa: 1. Za zm. męża Henryka Lipik.
2. Za zm. mamę Elżbietę w 30-dzień po śm. zm. ojca Stanisława Cackowskich, zm. teściów Jadwigę i Bolesława Draus, zm. męża Andrzeja Draus i zm. z rodziny.
3. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. żony Michaliny Dalamty w 30 dzień po śm. oraz dla córki Barbary.
4. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Stanisławy i Józefa Dalmata zm teściów Franciszki i Grzegorza Miśków.
5. Za zm. Józefa Szweda.
6. Za zm. Grzegorza i Dawida Olczyk.
7. Za zm. Janinę Walkiewicz w rocz ur. zm ojca Karola Fortuna, zm teściów i dusze w czyśćcu cierpiące.
8. Za zm. rodziców Martę i Konrada , teściów Marię i Eugeniusza, dziadków.
9. Za zm. Elżbietę Gocyła w 12 rocz. śm.
Sobota, 24 sierpnia, św. Bartłomieja Apostoła.
800I …………………………………………………………………………………………….. II Do Op. Bożej, przez wstaw. MB i św. Józefa z podz. za otrzymane łaski, z prośbą
o dalszą op., zdrowie i bł. B. w int. Macieja z ok. 60-rocz. ur. oraz Witolda z ok.
75-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. żonę Jadwigę Matyja, zm matkę , siostrę , szwagra, dusze w czyśćcu cierpiące.
XXI Niedziela Zwykła, 25 sierpnia.
730Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Michaliny Dalmata w 30-dzień po śm. of. sąsiedzi z ul. Hallera i III Pułku Ułanów.
900Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Franciszka Kaczmarek w 4-rocz. śm. i zm. z rodziny.
1030Chrzty i roczki: Aniela, Małgorzata Mazik (chrzest). Maja, Gabriella Duch (chrzest). Wojciech Mazik (roczek )
1200Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Gizeli i Józefa Chmielorz z ok. 40-rocz. ślubu i o bł. B. dla całej rodziny.
1700Nieszpory niedzielne
1800O dar życia wiecznego dla zm. ojca Tadeusza w rocz. śm.
2000Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Agnieszki Leciejewskiej z ok. 50-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.