Ogłoszenia parafialne – 11.08.2024r.

XIX Niedziela Zwykła
11.08.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów.

1. Nieszpory dzisiaj o g. 17.00.
  2. We wtorek po Mszy wieczornej różaniec fatimski.
  3. W czwartek przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Św. tego dnia według porządku niedzielnego. Po każdej Mszy błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  4. W czwartek wyrusza nasza Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy w zakrystii lub on-line. Grupa Czarna – tarnogórska, wyrusza z Nakła o g. 10.00, o g. 12.00 Msza Święta w naszym kościele.
  5. W przyszłą niedzielę pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Piekar Śląskich. Wyruszamy z naszego kościoła o g. 6.15.
  6. Dnia 21 sierpnia organizujemy pielgrzymkę do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd po Mszy Św. porannej. Koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii lub pod numerem telefonu podanym w gazetce.
  7. Do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek niedzielnych Mszy Św. Nie ma Mszy o g. 16.00, w zamian zapraszamy na Mszę o g. 20.00. W lipcu i sierpniu nie ma również piątkowej Mszy Szkolnej i stałego dyżuru w konfesjonale.
  8. Od poniedziałku do piątku trwa w naszym kościele całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  9. W lipcu i sierpniu kawiarenka jest nieczynna.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!