OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19.05.2024r.

Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
19.05.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii

1. Nabożeństwa majowe w tygodniu o g. 17.30, a w niedzielę o g. 17.00.
  2. Spotkanie Róż Różańcowych dzisiaj po nabożeństwie majowym w kawiarence. Również dzisiaj o g. 17.45 w kawiarence konferencja o cudach eucharystycznych. Serdecznie zapraszamy.
  3. Spotkanie grupy młodzieżowej „Avodah” dzisiaj o g. 19.00. Początek w kaplicy pod farą.
  4. W poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Na Msze Św. zapraszamy o g. 7.30, 9.00, 16.00 i 18.00.
  5. Od poniedziałku do piątku trwa w naszym kościele całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu. Z tyłu kościoła wyłożony jest tekst kolejnej katechezy o Eucharystii.
  6. Spotkanie dla mam: „Mamy u Mamy” w czwartek o g. 18.45 w kawiarence.
  7. Wszystkie dzieci zapraszamy na Mszę Szkolną w piątek o g. 16.30.
  8. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania również w piątek o 18.45 w kościele.
  9. W przyszłą niedzielę pielgrzymka mężczyzn do Piekar Śląskich. Wyjście z naszego kościoła o g. 6.20.
  10. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na seminarium i diecezję.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!