OGŁOSZENIA PARAFIALNE -14.04.2024r.

III Niedziela Wielkanocna
14.04.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów.

1. Nieszpory Wielkanocne o g. 17.00.
  2. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz hospicjum „Królowej Pokoju”.
  3. Od poniedziałku do piątku trwa w naszym kościele całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu. Początek codziennie po Mszy porannej, zakończenie przed Mszą o g. 18.00. Z tyłu kościoła wyłożony jest tekst katechezy o Eucharystii.
  4. Msza Św., a po niej Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie odbędzie się w naszym kościele w najbliższą środę, początek o g. 18.00.
  5. W piątek o g. 16.30 Msza Św. szkolna. Również w piątek, w kaplicy pod farą, o g. 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Diakonię Modlitwy Ruchu Światło – Życie.
  6. Nabożeństwo uzdrowienia przez wstawiennictwo św. Szarbela w sobotę o g. 19.00.
  7. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!