OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 07.04.2024r.

II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego

07.04.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na inwestycje w naszym kościele

1. Dziś zbiórka do puszek na potrzeby Caritas diecezji i parafii.
  2. Nieszpory Wielkanocne o g. 17.00.
  3. Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie zaprasza na Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się dzisiaj w naszym kościele. Rozpoczęcie o g. 19.30, zakończenie o g. 21.00.
  4. W ramach przeżywanego w naszej diecezji Kongresu Eucharystycznego zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, która trwa w naszym kościele od poniedziałku do piątku – początek codziennie po Mszy porannej, zakończenie przed Mszą o g. 18.00. Zapraszamy również na czwartkowe Msze Św., w czasie których głoszone jest Słowo Boże. Z tyłu kościoła wyłożony jest tekst katechezy o Eucharystii.
  5. W poniedziałek, przeniesiona z 25.03, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na Msze Św. zapraszamy o g. 7.30, 9.00, 16.00 i 18.00. Tego dnia obchodzimy Dzień Świętości Życia. W czasie Mszy o g. 18.00 będzie możliwość włączenia się w dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  6. W środę o g. 19.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  7. W piątek o g. 16.30 Msza Św. szkolna. Po Mszy szkolnej w kościele spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.
  8. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania również w piątek o 18.45 w salkach.
  9. W sobotę, po Mszy Św. wieczornej, różaniec fatimski.
  10. Również w sobotę o g. 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie grupy rękodzieła dla kobiet „Warsztat Tabity”. Prosimy o zgłoszenie chęci udziału smsem pod numer 507 022 894, do czwartku włącznie. Więcej informacji na plakacie.
  11. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz hospicjum „Królowej Pokoju”.
  12. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!