OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 31.03.2024r.

31.03.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

1. Dziś o 17.00 Nieszpory Wielkanocne.
  2. Jutro, Poniedziałek Wielkanocny, Msze Św. według porządku niedzielnego. Kolekta tego dnia przeznaczona będzie na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. Ze względu na Oktawę Zmartwychwstania Pańskiego opuszcza się w tym miesiącu liturgiczny obchód pierwszego czwartku, piątku i soboty. W tym tygodniu nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W środę o g. 19.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  5. W czwartek w czasie Mszy Św. o g. 18.00 odbędzie się w naszym kościele tzw. „Konwent wielkanocny”, czyli Eucharystia sprawowana przez wszystkich księży naszego dekanatu. Serdecznie zapraszamy.
  6. W piątek o g. 16.30 Msza Św. szkolna.
  7. W sobotę odwiedzimy z Komunią Świętą chorych i starszych parafian. Chętnych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii. Również w tym dniu adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy pod farą, prowadzona przez Jerycho Różańcowe. Rozpoczęcie po Mszy porannej, zakończenie o g. 15.00.
  8. Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie, serdecznie zaprasza na Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się w naszej parafii w przyszłą niedzielę, czyli Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Rozpoczęcie o g. 19.30, zakończenie o g. 21.00.
  9. Dziś i jutro kawiarenka będzie nieczynna.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!