INTENCJE MSZY ŚW. od 11.03.2024r. do 17.03.2024r.

Poniedziałek, 11 marca 2024r.
800I Do MB Różańcowej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II Za zm. Alfreda Mika.
1800I Za zm. Irenę Cichorzewską w rocz. śm. i za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Do Miłosierdzia Bożego o radość wieczną dla zm. Otyli i Jana Lach, zm. Anny i Grzegorza Kuliś oraz zm. z rodziny.
Wtorek, 12 marca 2024r.
800I Za zm. Alfreda Mika.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Stefana Skowronek, zm. mamy Gertrudy Wojtas, siostrzeńca Leszka Fronczyka w rocz. ich ur., zm. z rodziny Skowronek, Wojtas i Fronczyk.
1800I Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Janiny Tujek z ok. 85 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II Do Miłosierdzia Bożego za zm. rodziców Mariannę i Jana Chrzanowskich w rocz. ich śm. oraz za zm. z pokrewieństwa z obu stron.
Środa, 13 marca 2024r.
800I Za zm. Alfreda Mika.
II Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Maksymiliana w 1 rocz. śm.
III Za zm. syna Remigiusza Bonk w 1 rocz. śm. oraz zm. rodziców Marię i Henryka Bonk.
1800I Do MB Fatimskiej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Justyny z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
Czwartek, 14 marca 2024r.
800I Za zm. Alfreda Mika.
II O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Krystyny i Leopolda Kozłowskich, zm. dziadków Bok, Kozłowski i dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ojca Hermana Bochen w rocz. śm., zm. rodziców i krewnych z rodziny Bochen, Malcher oraz zm. ks. z naszej parafii.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Barbary i Henryka Tomaszowskich oraz zm. syna Marka, of. sąsiedzi.
Piątek, 15 marca 2024r.
800I Za zm. Alfreda Mika.
II Za zm. ojca Alojzego Papier i zm. z rodziny.
1630Msza szkolna: O dar życia wiecznego dla zm. ojca i dziadka Henryka Giza w 1 rocz. śm.
1. Za zm. Genowefę i Stanisława Jelonek, zm. Kazimierę i Eugeniusza Matyja, zm. Halinę Skwara, Mariannę Toczek, Henrykę i Kazimierza Kurzacz, zm. rodziców i rodzeństwo, zm. Irenę i Henryka Renk, zm. Jolantę Marcinkowską, zm. Stanisławę i Władysława Prasek, zm. Stanisławę, Józefa, Jadwigę i Franciszka Kowalczyków.
2. Za zm. Teściową Elżbietę Kandzia, zm. szwagierkę, zm. Irmgardę Joniec i zm. Krystynę Sobańską.
3. O dar życia wiecznego dla zm. Pawła Paulewicz i za dusze w czyśćcu cierpiące.
4. Za zm. koleżanki Józefę Zuber, Teresę Klyta i Marię Urbańczyk.
5. Za zm. męża Krystiana Woszek w rocz. ur. 6. Za zm. rodziców Franciszka, Martę, Józefa i Irenę Słota, zm. dziadków Józefa, Weronikę i Kornelię Płaczek, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
7. O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Pelagii i Jana.
8. Za zm. Jadwigę Fik, of. sąsiedzi z ul. św. Katarzyny.
9. Za zm. Teresę Chmielewską, of. sąsiedzi z ul. Ułańskiej 13.
10. O dar życia wiecznego dla zm. Marzeny Spindel w 30 dzień po śm.
11. Za zm. rodziców Agnieszkę i Józefa Fiszer, zm. Teresę i Jana Kuciapa, zm. Jana Drojka i zm. dziadków z obu stron.
12. Za zm. Jerzego Kowalczyk, zm. Marcjannę, Michała i Lesława Graj, zm. Łucję Ogrodnik i zm. z rodziny.
13. Za zm. Andrzeja Pilarskiego.
14. Za zm. Mariana Michalskiego w 30 dzień po śm.
15. Za zm. Agnieszkę i Józefa Michalskich.
16. Za zm. ojca i męża Andrzeja Roskosz w 30 dzień po śm.
17. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
18. Za zm. rodziców Małgorzatę i Adolfa Hilgner.
Sobota, 16 marca 2024r.
800I Za zm. Alfreda Mika.
II Za zm. Krystynę, Jerzego i Mariusza Spruś.
1800Za zm. męża, ojca i dziadka Juliana Sorbal, zm. rodziców, teściów i zm. rodzeństwo.
V Niedziela Wielkiego Postu, 17 marca 2024r.
730Za zm. Alfreda Mika.
900…………………………………………………………………………………………………………….
1030O zdrowie i bł. Boże dla Jakuba.
1200Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Ireny z ok. 60 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1600Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Jana Głogowskiego z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1700Gorzkie Żale
1800O dar życia wiecz. dla zm. męża Ryszarda w 30 rocz. śm. oraz zm. z rodz. Zalewskich.