OGŁOSZENIA PARAFIALNE -25.02.2024r.

II Niedziela Wielkiego Postu

25.02.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów.

1. Dziś zbiórka do puszek na pomoc dla dzieci w Afryce.
  2. Gorzkie Żale dziś o g. 17.00. Również dzisiaj o g. 19.00 w kościele spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  3. Przez cały Wielki Post zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej (w każdy piątek po Mszy św. porannej i o g. 17.15) oraz Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym (w każdą niedzielę o g. 17.00). Wypominki za zmarłych, których chcemy polecać podczas Drogi Krzyżowej można składać w zakrystii lub kancelarii.
  4. Od poniedziałku do piątku trwa w naszym kościele całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu. Początek codziennie po Mszy porannej, zakończenie przed Mszą o g. 18.00. Zachęcamy do zapisywania się na adorację na dowolny dzień. Zapisy w zakrystii.
  5. Spotkanie dla młodzieży klasy II szkoły średniej, przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, w poniedziałek, w kościele o g. 18.45.
  6. W środę o g. 19.00, w kaplicy pod farą, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Na nabożeństwa zapraszamy o stałych porach. W sobotę odwiedzimy z Komunią Świętą chorych i starszych parafian. Chętnych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii. Również w sobotę, w kaplicy pod farą, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Jerycho Różańcowe. Rozpoczęcie po Mszy porannej, zakończenie o g. 15.00.
  8. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek na g. 16.30.
  9. W poniedziałek (04.03) rozpoczynamy w naszej parafii cykl nauk przedmałżeńskich. Pierwsze spotkanie w salkach o godz. 19.00.
  10. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!