OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18.02.2024r.

I Niedziela Wielkiego Postu

18.02.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na ogrzewanie naszego kościoła.

1. Gorzkie Żale dziś o g. 17.00.
  2. Przez cały Wielki Post zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej (w każdy piątek po Mszy św. porannej i o g. 17.15) oraz Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym (w każdą niedzielę o g. 17.00). Wypominki za zmarłych, których chcemy polecać podczas Drogi Krzyżowej można składać w zakrystii lub kancelarii.
  3. Przez okres Wielkiego Postu, od poniedziałku do piątku, trwać będzie w naszym kościele całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu. Początek po Mszy porannej, zakończenie przed Mszą o g. 18.00. Zachęcamy do zapisywania się na adorację na dowolny dzień. Zapisy w zakrystii.
  4. W czwartek o g. 17.30 spotkanie „Mamy u Mamy”. Wszystkie mamy zapraszamy do parafialnej kawiarenki.
  5. Czwartkowe spotkanie scholi parafialnej w tym tygodniu wyjątkowo nie odbędzie się.
  6. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek na g. 16.30.
  7. W przyszłą niedzielę o g. 19.00 w kościele, spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  8. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Dom Księży Emerytów.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!