OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11.02.2024r.

VI Niedziela Zwykła

11.02.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów.

1. Witamy w naszej wspólnocie o. Zbigniewa Ptaka – paulina z Jasnej Góry, który przewodniczy naszym rekolekcjom parafialnym. Zapraszamy do wzięcia udziału w nich. Nauki rekolekcyjne od dziś do środy włącznie podczas każdej Mszy św.

2. Nieszpory niedzielne o g. 17.00.

3. Dziś od g. 13.00 do wtorku do g. 18.00, zapraszamy na adorację Najświętszego

Sakramentu przygotowującą nas do dobrego rozpoczęcia Wielkiego Postu. Za

minimum pół godziny adoracji można uzyskać odpust zupełny.

4. Od poniedziałku zostaje wznowiony stały dyżur w konfesjonale.

5. We wtorek po Mszy wieczornej różaniec fatimski.

6. W najbliższą środę – Środa Popielcowa. W tym dniu obowiązuje post ścisły –

ilościowy i jakościowy. Na Msze św. zapraszamy o g. 7.30, 9.00, 15.00, 16.00 i 18.00. Tego dnia zbiórka do puszek na cele misyjne.

7. Przez cały Wielki Post zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej (w każdy piątek po Mszy św. porannej i o g. 17.15) oraz Gorzkich Żali z kazaniem

pasyjnym (w każdą niedzielę o g. 17.00). Wypominki za zmarłych, których chcemy polecać podczas Drogi Krzyżowej można składać w zakrystii lub kancelarii.

8. W najbliższą sobotę o g. 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie grupy rękodzieła dla kobiet “Warsztat Tabity”. Prosimy o zgłoszenie chęci udziału SMSem pod numer telefonu 507 022 894 do czwartku włącznie. Z tyłu kościoła wyłożone są ulotki zawierające dodatkowe informacje na temat spotkania. Serdecznie zapraszamy!

9. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek na g. 16.30. Również w piątek o g. 20.00 w kaplicy pod farą na adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Domowego Kościoła.

10. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania: klasy drugie – piątek (16.02) g. 18.45 w salkach, klasy pierwsze – poniedziałek (19.02) g.18.45 w salkach.

11. W sobotę, o g. 19.00, nabożeństwo uzdrowienia przez wstawiennictwo św. Szarbela.

12. W dniu dzisiejszym kawiarenka parafialna jest nieczynna.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na ogrzewanie naszego kościoła .

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!