OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 04.02.2024r.

V Niedziela Zwykła

04.02.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na inwestycje w naszym kościele

1. Dziś o g. 17.00 nieszpory niedzielne.
  2. W związku z feriami zimowymi, nie ma dyżurów w stałym konfesjonale oraz Mszy szkolnych.
  3. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie modlitewne do kaplicy pod farą w środę o g. 19.00.
  4. Od przyszłej niedzieli do Środy Popielcowej włącznie przeżywać będziemy nasze wielkopostne rekolekcje parafialne. Poprowadzi je o. Zbigniew Ptak. Poświęcone będą one tematyce Eucharystii. Szczegółowy plan rekolekcji podany będzie w przyszłą niedzielę.
  5. Ze względu na trwające ferie kolejne spotkanie grupy rękodzieła dla kobiet „Warsztat Tabity” odbędzie się w sobotę 17.02 o g. 18.00. Dodatkowe informacje znajdują się na ulotkach wyłożonych z tyłu kościoła. Z przyczyn organizacyjnych prosimy o zgłoszenie chęci udziału SMSem pod nr tel. 507022894.
  6. W czasie ferii kawiarenka jest nieczynna.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Dom Księży Emerytów.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!