OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 28.01.2024r.

IV Niedziela Zwykła

28.01.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na seminarium i diecezję

1. Dziś o g. 17.00 nieszpory niedzielne.
  2. W związku z rozpoczynającymi się w poniedziałek feriami zimowymi, przez najbliższe dwa tygodnie, nie będzie dyżurów w stałym konfesjonale oraz Mszy szkolnych.
  3. W środę o g. 19.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte z poświęceniem gromnic o g. 7.30, 9.00, 16.00 i 18.00. Zbiórka do puszek tego dnia przeznaczona będzie na siostry klauzurowe. Opuszcza się liturgiczny obchód pierwszego piątku.
  6. W sobotę wspomnienie św. Błażeja, orędownika w chorobach gardła. Po Mszach błogosławieństwo indywidualne ku czci tego świętego.
  7. Również w sobotę odwiedzimy z Komunią Świętą chorych i starszych parafian. Chętnych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
  8. Jerycho różańcowe zaprasza do kaplicy pod farą na adorację Najświętszego Sakramentu: w piątek – rozpoczęcie po Mszy porannej, zakończenie o 21.00 oraz w sobotę – rozpoczęcie po Mszy porannej, zakończenie o g. 15.00.
  9. Caritas Parafii Matki Bożej Uzdrowienia Chorych i Urząd Miasta zapraszają dzisiaj na g. 18.00 do kościoła Ojców Kamilianów na koncert kolęd „Tarnogórzanie dla świata”. Szczegóły na plakacie.
  10. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!