OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 07.01.2024r.

Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego

07.01.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na inwestycje w naszym kościele

1. Zapraszamy na nieszpory kolędowe na g. 17.00.
  2. W środę o g. 19.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  3. Spotkanie scholi parafialnej w czwartek, w salkach, o g. 18.45.
  4. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek na g. 16.30.
  5. Chorych i starszych parafian odwiedzimy z Komunią Św. w najbliższą sobotę. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Tego dnia, po Mszy Św. wieczornej, różaniec fatimski.
  6. Również w przyszłą sobotę o g. 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie grupy rękodzieła dla kobiet „Warsztat Tabity”. Zapraszamy wszystkie chętne panie bez względu na uzdolnienia i umiejętności manualne. Chcemy, aby materiałów wystarczyło dla wszystkich, dlatego prosimy o zgłoszenie chęci udziału SMSem pod nr tel. 507022894 do czwartku włącznie. Z tyłu kościoła wyłożone są ulotki zawierające dodatkowe informacje nt. spotkania.
  7. Dnia 16.01. organizujemy wyjazd do Cieszyna na „Jasełka Bożonarodzeniowe”. Wyjazd o g. 14.00 sprzed naszego kościoła. Koszt z przejazdem 95 zł. Zapisy pod numerem tel. 695851197, bądź w zakrystii.
  8. Trwają kolędowe odwiedziny duszpasterskie. Plan kolędy znajduje się w gablotce przed kościołem oraz na naszej stronie internetowej. W tym czasie nie ma stałego dyżuru w konfesjonale.
  9. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Dom Księży Emerytów.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!