OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 31.12.2023r.

Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

31.12.2023r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów.

1. Dzisiaj ostatni dzień Roku Pańskiego 2023, na Mszę Św. dziękczynną i nabożeństwo zapraszamy na g. 18.00.
  2. Jutro Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Św. tego dnia według porządku niedzielnego.
  3. W środę Jerycho Różańcowe zaprasza do kaplicy pod farą na adorację Najświętszego Sakramentu. Początek po Mszy św. porannej. Od g. 19.00 adorację prowadzić będzie Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym. Zakończenie ok. g. 21.00.
  4. Spotkanie scholi parafialnej w czwartek, w salkach, o g. 18.45.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W tym miesiącu opuszcza się liturgiczny obchód pierwszej soboty. Chorych i starszych parafian odwiedzimy z Komunią Św. w sobotę 13 stycznia.
  6. W piątek nie będzie Mszy szkolnej.
  7. W sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego. Na Msze Św. zapraszamy jak w każdą niedzielę. Kolekta tego dnia przeznaczona będzie na misje.
  8. Trwają kolędowe odwiedziny duszpasterskie. Plan kolędy znajduje się w gablotce przed kościołem oraz na naszej stronie internetowej. W tym czasie nie ma stałego dyżuru w konfesjonale.
  9. Dzisiaj kawiarenka będzie nieczynna.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!