OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 24.12.2023r.

IV Niedziela Adwentu
24.12.2023r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na seminarium i diecezję.

1. Zapraszamy dzisiaj na g. 23.15 na czuwanie kolędowe, a na g. 24.00 na Pasterkę. Kolekta z Pasterki przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia. W zakrystii można odpalić tzw. „światełko betlejemskie” przywiezione przez harcerzy.
  2. Jutro Uroczystość Narodzenia Pańskiego, a we wtorek Święto św. Szczepana, tzw. drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Na Msze Św. i nieszpory w te dni zapraszamy jak w każdą niedzielę. W poniedziałek kolekta będzie przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła, a we wtorek na inwestycje diecezjalne. Tego dnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  3. W środę przypada Święto św. Jana Apostoła. Po Mszy Św. o g. 8.00 poświęcenie wina. Tego dnia o g. 19.00, w kaplicy pod farą, Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  4. W czwartek Święto św. Młodzianków. Na Mszę Św. o g. 8:00 zapraszamy szczególnie najmłodszych naszych parafian. Po Mszy błogosławieństwo dzieci.
  5. Również w czwartek o g. 17.30, w kawiarence, spotkanie „Mamy u Mamy”.
  6. W piątek nie będzie Mszy Św. szkolnej.
  7. W przyszłą niedzielę – Święto Świętej Rodziny oraz ostatni dzień Roku Pańskiego 2023. Na Mszę Św. dziękczynną i nabożeństwo zapraszamy na g. 18.00.
  8. W tym tygodniu rozpoczynamy odwiedziny kolędowe. Plan kolędy znajduje się w gablotce przed kościołem oraz na naszych stronach internetowych. W tym czasie nie będzie stałego dyżuru w konfesjonale.
  9. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy zadbali o świąteczne piękno naszej świątyni.
  10. Dzisiaj i w czasie Świąt kawiarenka będzie nieczynna.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Dom Księży Emerytów.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!