INTENCJE MSZY ŚW. od 18.12.2023r. do 24.12.2023r.

Poniedziałek, 18 grudnia 2023r.
700Za dusze w czyśćcu cierpiące.
800Za zm. Wojciecha Drożdżyńskiego, of. siostra Izabela z rodziną.
1800I Za zm. Irenę i Jerzego Banaś prosząc o życie wieczne.
II Za zm. mamę Annę Pawelak w rocz. ur.
Wtorek, 19 grudnia 2023r.
700I Za dusze w czyśćcu cierpiące.
II O Boże błogosławieństwo dla Bartosza Łuszczyka z ok. ur.
800Za zm. z rodziny Kaczmarków, Harwig, Kopetzki, Bochman, Kluszczyk, Tyła, Kurpanik, Segiet, Modła, Maniera, zm. Dariusza Kaczmarka i dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Za zm. Danutę Daniel w 2 r. śm., zm. Huberta Daniela, zm. Różę i Augusta Smyłów, zm. z rodzin Górka i Kawurek.
II Za zm. Wojciecha Drożdżyńskiego, of. sąsiedzi z ul. Korczaka 13.
Środa, 20 grudnia 2023r.
700O bł. Boże, dary Ducha św. opiekę Matki Bożej dla Barbary, Anny, Marceliny, Filipa, Borysa, Dawida, Jakuba i Michała.
800Za zm. Mariannę i Mariana Dzianok, zm. Stefana, Helenę, Bogdana i Leszka Matysiak oraz zm. Janinę Kuca.
1800Za zm. Wojciecha Drożdżyńskiego, of. sąsiadka Irena.
Czwartek, 21 grudnia 2023r.
700Za zm. rodziców Jadwigę i Józefa, zm. teściów Bolesławę i Stanisława i za dusze w czyśćcu cierpiące.
800Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Mileny Kowalskiej z ok. rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Mariana i Marii Telega, zm. dziadków, zm. z rodzin Telega i Tadaszak.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ks. Jarosława, zm. Łucji i Jana Dziedzic, zm. rodziców Julii i Władysława, zm. brata Jagodziński, zm. kapłanów z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
Piątek, 22 grudnia 2023r.
800I Za zm. rodziców Marię i Rudolfa Hadaś, zm. brata Kryspina, zm. teściów, pokrewieństwo i zm. kapłanów z naszej parafii.
II O dar życia wiecznego dla zm. Józefa Kościelny w 9 r. śm., zm. z rodziny Kościelny i Radzioch.
1630Za zm. Wojciecha Drożdżyńskiego, of. Janina i Marian Bździuch.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. rodziców Genowefę i Władysława Szczuka, zm. braci Ryszarda, Zenona, Mieczysława, zm. męża Leszka Rudlickiego, zm. kuzyna Tadeusza Pawelca i zm. kuzynkę Wandę.
3. Za zm. Józefa Słotę w 4 r. śm., zm. jego rodziców, dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.
4. Za zm. męża Kazimierza Barcik, zm. jego rodziców i zm. z rodziny.
5. Za zm. z rodziny Zając, Marszalec, zm. pokrewieństwo z obu stron, zm. Mariana Oko i zm. dobrodziejów.
6. Za zm. Weronikę i Stanisława Wręczyckich, zm. braci Edwarda i Eugeniusza, zm. teściów Augustynę i Antoniego Peła.
7. Za zm. Annę Kiełbusiewicz w 20 r. śm., zm. z rodziny Kiełbusiewicz i Pietryga.
8. Za zm. koleżankę Annę Sławek w 1 r. śm.
Sobota, 23 grudnia 2023r.
700Za zm. rodziców Krystynę i Władysława Orzechowskich.
800Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Ewy z ok. 60 r. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. żony Anny Trela w 2 r. śm., zm. syna Marka, zm. z rodziny Trelów i Golonków.
IV Niedziela Adwentu – 24 grudnia 2023r.
730Za zm. Anielę Tobor, of. sąsiadki i koleżanki.
900W int. Mia Boscarato z prośbą o zdrowie i opiekę Anioła Stróża, bł. Boże dla rodziców, chrzestnych i dziadków.
1030Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1200Za zm. Adelajdę i Eryka Musiolik w rocz. śm.
1600……………………………………………………………..
2400PASTERKA w intencji Parafian.