OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 03.12.2023r.

I Niedziela Adwentu

03.12.2023r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na inwestycje w naszym kościele.

Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary i wpłaty na konto naszej parafii.

1. Nieszpory adwentowe dzisiaj o g. 17.00.
  2. Serdecznie zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci, do uczestniczenia we Mszach Św. Roratnich. Od poniedziałku do czwartku i w soboty o g. 7.00, a w piątki o g. 16:30.
  3. W środę, po Mszy wieczornej, w naszym kościele Wieczór Uwielbienia.
  4. W piątek przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Św. o g. 7.30, 9.00, 16.00 i 18.00. W tym dniu nie będzie rorat. Jest to patronalne święto Dzieci Maryi. W związku z tym o g. 18.00 odprawiona zostanie uroczysta Msza Św. w intencji Dzieci Maryi naszej parafii i ich rodzin. Natomiast w sobotę 9 grudnia zapraszamy wszystkie nasze Marianki i ich rodziców do wspólnego świętowania o 14.00 w kawiarence.
  5. W piątek Jerycho Różańcowe zaprasza do kaplicy pod farą na Adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie po Mszy Św. porannej, zakończenie o g. 21:00.
  6. Z boku prezbiterium wyłożone są tzw. „Tytki Miłosierdzia” przeznaczone na dary dla potrzebujących. Składać je można przez cały Okres Adwentu w kawiarence parafialnej lub zakrystii.
  7. W sklepiku po każdej Mszy Św. można kupować opłatki i świece Caritas.
  8. Przez Okres Adwentu, od poniedziałku do piątku, trwać będzie w naszym kościele całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu. Początek po Mszy porannej, zakończenie przed Mszą o g. 18.00. Zachęcamy do zapisywania się na adorację na dowolny dzień. Zapisy w zakrystii.
  9. Z tyłu kościoła wyłożone są koperty zawierające tzw. „wyzwania” na każdy dzień Adwentu. Zachęcamy do wzięcia takiej koperty ze sobą do domu i codziennego losowania kolejnego zadania.
  10. W kancelarii przyjmujemy intencje na rok 2024.
  11. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Dom Księży Emerytów.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!